برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۱۴ آبان ۱۳۹۸

همراه با فروشندگان دیجی‌کالا در همه ایران

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

تعداد مشتریان دیجی‌کالا در شهرهای مختلف ایران روز به روز در حال افزایش است و با توجه به رشد پرشتاب کسب‌وکار دیجی‌کالا و افزایش تقاضا، ظرفیت مراکز پردازش و توزیع دیجی‌کالا هم روز به روز گسترش پیدا می‌کند. در حال حاضر مرکز پردازش دانش در تهران، مرکز پردازش اصلی دیجی‌کالا و بزرگترین مرکز پردازش خاورمیانه است. با این حال تعداد و وسعت مراکز توزیع و ارائه خدمات پس از فروش در شهرهای مختلف هم در حال گسترش است تا شرایط تامین و ارسال کالا برای مشتریان تسهیل شود.

تاکنون در شهرهای اصفهان، مشهد، کرج، شیراز، بوشهر، تبریز و اهواز و … مرکز توزیع سفارشات و خدمات پس از فروش دیجی‌کالا راه‌اندازی شده است و در شعبه‌های دیگر هم با افزایش تعداد سفارشات روزانه، مراکز توزیع گسترش پیدا کرده‌اند و ظرفیت آنها همچنان در حال افزایش است. برای مثال در بخش دریافت کالای فروشندگان، مرکز اصفهان ظرفیت دریافت 4 هزار آیتم در روز را از فروشندگان دارد. به همین ترتیب مرکز دریافت کالای فروشندگان مشهد ظرفیت دریافت 1500 آیتم را از فروشندگان دارد و به طور میانگین روزانه بین 40 تا 70 فروشنده به این شعبه مراجعه می‌کنند.

از طرف دیگر نزدیک به چهار سال از راه‌اندازی پلتفرم مارکت‌پِلیس در دیجی‌کالا می‌گذرد و امروز 30 هزار کسب‌وکار ایرانی به عنوان فروشنده با دیجی‌کالا همکاری می‌کنند. در پلتفرم مارکت‌پِلیس فروشندگان می‌توانند با برند خود کالاهایشان را در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا عرضه کنند. این کالاها برای پردازش و توزیع به مرکز پردازش دیجی‌کالا ارسال می‌شوند و بعد از پردازش از طرف دیجی‌کالا برای مشتریان ارسال می‌شود. اکنون دیجی‌کالا برای تسهیل شرایط برای فروشندگان تدابیری اندیشیده است تا در شهرهای مختلف کشور، امکان تحویل کالا به انبار و مراکز توزیع دیجی‌کالا تسهیل شود.

از مهر ماه 1398 کسانی که قصد دارند در مارکت‌پِلیس دیجی‌کالا به فعالیت بپردازند، می‌توانند با ثبت آدرس در شهر مورد نظر خود فعالیت خود را به عنوان فروشنده در دیجی‌کالا آغاز کنند و دیگر نیاز به ثبت آدرس تهران و ارسال کالاها صرفا از شهر تهران به مرکز پردازش دیجی‌کالا نیست. در همین راستا در شهرهای اصفهان، مشهد، کرج و شیراز هم مراکزی برای تحویل کالای فروشنده‌ها افتتاح شده و مراکز بقیه شهرهای اصلی تا آخر دی ماه 98 راه‌اندازی خواهد شد.

شما می‌توانید برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد فروشندگان دیجی‌کالا و امکان همکاری به عنوان فروشنده دیجی‌کالا اینجا را مطالعه کنید.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.