درباره

اتاق خبر دیجی‌کالا
مراکز دیجی کالا در شهرهای دیگر

همراه با فروشندگان دیجی‌کالا در همه ایران

تعداد مشتریان دیجی‌کالا در شهرهای مختلف ایران روز به روز در حال افزایش است و با توجه به رشد پرشتاب کسب‌وکار دیجی‌کالا و افزایش تقاضا، ظرفیت مراکز پردازش و توزیع دیجی‌کالا هم روز به روز گسترش پیدا می‌کند. در حال حاضر مرکز پردازش دانش در تهران، مرکز پردازش اصلی دیجی‌کالا و بزرگترین مرکز پردازش خاورمیانه است. با این حال تعداد و وسعت مراکز توزیع و ارائه خدمات پس از فروش در شهرهای مختلف هم در حال گسترش است تا شرایط تامین و ارسال کالا برای مشتریان تسهیل شود.

تاکنون در شهرهای اصفهان، مشهد، کرج، شیراز، بوشهر، تبریز و اهواز و … مرکز توزیع سفارشات و خدمات پس از فروش دیجی‌کالا راه‌اندازی شده است و در شعبه‌های دیگر هم با افزایش تعداد سفارشات روزانه، مراکز توزیع گسترش پیدا کرده‌اند و ظرفیت آنها همچنان در حال افزایش است. برای مثال در بخش دریافت کالای فروشندگان، مرکز اصفهان ظرفیت دریافت 4 هزار آیتم در روز را از فروشندگان دارد. به همین ترتیب مرکز دریافت کالای فروشندگان مشهد ظرفیت دریافت 1500 آیتم را از فروشندگان دارد و به طور میانگین روزانه بین 40 تا 70 فروشنده به این شعبه مراجعه می‌کنند.

از طرف دیگر نزدیک به چهار سال از راه‌اندازی پلتفرم مارکت‌پِلیس در دیجی‌کالا می‌گذرد و امروز 30 هزار کسب‌وکار ایرانی به عنوان فروشنده با دیجی‌کالا همکاری می‌کنند. در پلتفرم مارکت‌پِلیس فروشندگان می‌توانند با برند خود کالاهایشان را در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا عرضه کنند. این کالاها برای پردازش و توزیع به مرکز پردازش دیجی‌کالا ارسال می‌شوند و بعد از پردازش از طرف دیجی‌کالا برای مشتریان ارسال می‌شود. اکنون دیجی‌کالا برای تسهیل شرایط برای فروشندگان تدابیری اندیشیده است تا در شهرهای مختلف کشور، امکان تحویل کالا به انبار و مراکز توزیع دیجی‌کالا تسهیل شود.

از مهر ماه 1398 کسانی که قصد دارند در مارکت‌پِلیس دیجی‌کالا به فعالیت بپردازند، می‌توانند با ثبت آدرس در شهر مورد نظر خود فعالیت خود را به عنوان فروشنده در دیجی‌کالا آغاز کنند و دیگر نیاز به ثبت آدرس تهران و ارسال کالاها صرفا از شهر تهران به مرکز پردازش دیجی‌کالا نیست. در همین راستا در شهرهای اصفهان، مشهد، کرج و شیراز هم مراکزی برای تحویل کالای فروشنده‌ها افتتاح شده و مراکز بقیه شهرهای اصلی تا آخر دی ماه 98 راه‌اندازی خواهد شد.

شما می‌توانید برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد فروشندگان دیجی‌کالا و امکان همکاری به عنوان فروشنده دیجی‌کالا اینجا را مطالعه کنید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
5 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
پر بازدیدترین‌ها
محیط کار دیجی‌کالا
دیجی‌کالا محبوب‌ترین برند کارفرمایی در دومین گزارش ایران تلنت
دیجی کالا کاپ- علوم داده
ديجی‌کالا کاپ و چالش علم داده
هم‌قدم در راهی نیک، با بچه‌های دیابتی گابریک
افراد تیم حقوقی دیجی کالا در محیط کار
چالش‌های فراوان ورود استارتاپ‌ها به بازار سهام
تازه‌ترین‌ها

تندیس کسب و کار برتر به دیجی‌کالا رسید

23 شهریور 1401

تولد دوباره مشاغل محلی

23 شهریور 1401

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

17 شهریور 1401

پشت نیمکت‌ها ستاره‌ها نشسته‌اند؛ کمپین مشترک دیجی‌کالا مهر با بنیاد کودک آغاز شد

15 شهریور 1401

دیجی‌کالا محبوب‌ترین برند کارفرمایی در دومین گزارش ایران تلنت

12 شهریور 1401

دنیای دیجی‌کالا

تندیس کسب و کار برتر به دیجی‌کالا رسید

اندیشه پویا شماره 81

تولد دوباره مشاغل محلی

موبایل در دست کاربر

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

دنیای دیجی‌کالا

تندیس کسب و کار برتر به دیجی‌کالا رسید

اندیشه پویا شماره 81

تولد دوباره مشاغل محلی

موبایل در دست کاربر

۳۰‌ شرکت محبوب‌ برای جویندگان کار

مراکز زیرساختی دیجی‌کالا در تهران

مراکز جمع‌آوری، پردازش و توزیع کالا