برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۱۶ خرداد ۱۳۹۵

یک روز تا آغاز جشنواره‌ی بزرگ «ماه برکت»

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

جشنواره‌ی فروش ویژه «ماه برکت» هم‌زمان با ایام ماه مبارک رمضان، توسط دیجی‌کالا، بزرگترین فروشگاه آنلاین خاورمیانه برگزار می‌شود.

فروشگاه دیجی‌کالا، پیشرو در فروش دیجیتالی کالا، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان از ۱۷ خرداد تا ۱۸ تیر ۱۳۹۵ این جشنواره‌ی بزرگ فروش را با هدف ایجاد سهولت و آسایش روزه‌داران عزیز برگزار می‌کند.

در این ماه مبارک، تمامی سفارش‌های بیش‌تر از صدهزار تومان به صورت رایگان به تمام کشور ارسال خواهد شد.

همچنین در طول برگزاری جشنواره «ماه برکت» تمام کاربرانی که بیش از دویست‌هزار تومان خرید کنند، در قرعه‌کشی‌های روزانه یک دستگاه مودم 4G D-Link،  یک تبلت iLife و  یک عدد گوشی موبایل TP-Link  شرکت داده می‌شوند.

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، به ازای هر خریدی که تا پایان ایام عید سعید فطر انجام شود، یک بن ارسال رایگان کالا (برای خریدهای بیش‌تر از ۱۰۰ هزار تومان) جهت استفاده، تا پایان سال ۱۳۹۵ ارسال می‌کند.

جشنواره ماه برکت فرصت مناسبی برای روزه‌داران و کاربران عزیز دیجی‌کالا است، تا از محل کار و سکونت، به کمک اپلیکیشن یا از طریق نسخه‌ی وب، به راحتی خریدهای خود را ثبت کرده و در کم‌ترین زمان ممکن، سفارش‌های خودشان را تحویل بگیرند.

دیجی‌کالا با تاکید بر سه اصل همیشگی خود «بررسی»، «انتخاب» و «خرید آنلاین» روزه‌داران عزیز را به این جشنواره‌ی بزرگ دعوت می‌کند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: دیجی‌کالا

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.