برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۸ شهریور ۱۳۹۶

آغاز مذاکرات دیجی‌کالا و بورس کالای ایران با هدف توسعه‌ی همکاری دو جانبه

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

در جریان هفته‌ی جاری، مدیران ارشد بورس کالای ایران با بازدید از مرکز پردازش اصلی دیجی‌کالا، درخصوص استفاده از ظرفیت‌های مشترک، حمایت از تولیدات داخل و تعریف بازارهای مشترک با مدیرعامل این فروشگاه اینترنتی به امکان‌سنجی، بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش دیجی‌کالا مگ در جریان برنامه‌‎ی بازدید هفته‌ی جاری که با درخواست مجموعه‌ی بورس کالای ایران جهت امکان‌سنجی در حوزه‌ی تجارت الکترونیک و آشنایی بیش‌تر با شیوه‌های فعالیت دیجی‌کالا برگزار شده بود، سعید محمدی، مدیرعامل دیجی‌کالا در خصوص تاریخچه‌ی شکل‌گیری این فروشگاه‌ اینترنتی و نحوه‌ی عملکرد این مجموعه توضیحاتی ارایه کرد. هم‌چنین محمدی با تاکید بر سهم بازار فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در کشور و منطقه، ضمن ارایه‌ی گزارش‌های آماری از بازدید کاربران و نرخ خرید، از تمایل شرکت‌‎های فعال در حوزه‌ی تجارت الکترونیک برای همکاری با این فروشگاه اینترنتی خبر داد.

حامد سلطانی‌نژاد، مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران هم در جریان این جلسه‌ی مشترک ضمن تقدیر از ارایه‌ی خدمات دانش بنیان دیجی‌کالا با در نظر گرفتن منافع عمومی و اطمینان خاطر خریداران و کاربران، از امکان تبادل اطلاعات بین دو مجموعه خبر داد. هم‌چنین سلطانی‌نژاد به تمایل بورس کالا برای دریافت الگوی عملکردی فروشگاه اینترنتی دیجی‌‎کالا در فضای B2B در حوزه اقتصادی کشور، اشاره کرد. مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران با اشاره به توسعه‌ی فعالیت‌های بورس کالا در حوزه‌ی تجارت الکترونیک، بر حرکت این مجموعه به سمت فعالیت‌ها و سرویس‌هایی که هم‌اکنون در دیجی‌کالا ارایه می‌شود، تاکید کرد.

در جریان این دیدار مشترک مدیران دو مجموعه‌ی بورس کالای ایران و فروشگاه اینترنتی دیجی‌‎کالا در خصوص امکان‌سنجی برقراری ارتباط بین دو مجموعه و افزایش استفاده از ظرفیت‎‌های مشترک برای مشارکت در حوزه‌ی تجارت الکترونیک و کمک به تولید داخلی، به بحث و رایزنی پرداختند.

منبع: دیجی‌کالا مگ
telegram_ad2_1

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.