برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۸ خرداد ۱۳۹۵

کتاب‌خوان آمازون کیندل Oasis در دیجی‌کالا موجود شد

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

آمازون در فروردین سال 95 از کتاب‌خوان جدید و لوکس خود به نام Oasis رونمایی کرد. تنها یک و ماه و هشت روز پس از معرفی این محصول، دیجی‌کالا فروش این کتاب‌خوان را با گارانتی یک ساله‌ی شرکت «کمان رایانه» آغاز کرده است.

به‌طور خلاصه می‌توان گفت که کیندل Oasis یک کتاب‌خوان تمام‌عیار است و می‌تواند همه‌ی انتظارات یک کتاب‌خوان حرفه‌ای را برآورده کند. مسحورکننده‌ترین وِیژگی Oasis طراحی و شارژدهی آن است. باریک‌ترین قسمت این کتاب‌خوان تنها 3.4 میلی‌متر ضخامت دارد و ضخیم‌ترین قسمت طراحی آن‌ هم مربوط به لبه‌ی آن می‌شود که 8.5 میلی‌متر است. در قسمت برجسته‌ی این دستگاه، باتری آن تعبیه شده که در ارگونومی کتاب‌خوان بسیار تأثیرگذار است.

طول عمر شارژ باتری این کتاب‌خوان 6 اینچی آمازون به‌قدری زیاد است که تا دو ماه شما را از شارژ کردن بی‌نیاز می‌کند. Oasis با باتری خود می‌تواند تا دو هفته شارژ نگه دارد. البته به کمک کاور (که یک باتری هم در آن‌جا تعبیه شده) می‌تواند مجموعا تا 9 هفته یعنی بیش از دو ماه شارژ نگه دارد. خبر خوب آن‌که این کاور چرمی و باکیفیت در بسته‌بندی Oasis گنجانده ‌شده و در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی موجود است.

البته این‌ها بخشی از مهم‌ترین ویژگی‌های این کتاب‌خوان جذاب آمازون بودند. ما این نوید را به شما می‌دهیم تا برای آگاهی بیشتر از ویژگی‌های این محصول، نقد و بررسی آن را به‌زودی در دیجی‌کالا مگ منتشر کنیم.

خرید کیندل آمازون

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.