برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۲۲ مرداد ۱۳۹۶

از این اپ خرید کنید، تخفیف‌ شگفت‌انگیز بگیرید!

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

اگر تا به حال اپلیکیشن دیجی‌کالا را نصب نکرده‌اید، حتما خیلی زود این کار را انجام دهید. از این به بعد در تمام روزهای هفته، می‌توانید از طریق اپلیکیشن دیجی‌کالا تعداد زیادی کالا سفارش دهید که همگی با تخفیف کالاهای شگفت‌انگیز فروخته می‌شوند.

هر روز هفته یعنی دقیقا از شنبه تا جمعه، از هر گروه کالایی بین ۴ تا ۵ کالا با میزانی تخفیف در اپلیکیشن دیجی‌کالا فروخته می‌شود که به اندازه‌ی تخفیف کالاهای شگفت‌انگیز است. یعنی اینکه اگر روی گوشی خود اپلیکیشن دیجی‌کالا نصب کرده‌اید، نه تنها هر روز می‌توانید کالاهای شگفت‌انگیز معمول را تماشا کنید، بلکه تعداد زیادی کالای دیگر می‌بینید که آن‌ها هم تخفیف شگفت‌انگیز دارند.

در شگفت‌انگیزهای مخصوص اپلیکیشن دیجی‌کالا، همه‌چیز از هر رسته‌ای یافت می‌شود. از انواع لپ‌تاپ و موبایل گرفته تا لوازم خانگی و وسایل ورزشی. از طریق اپلیکیشن دیجی‌کالا، شانس خرید هر کالایی با تخفیف شگفت‌انگیز وجود دارد.

بنابراین فرصت را از دست ندهید و با نصب اپلیکیشن دیجی‌کالا روی گوشی‌های اندرویدی یا آیفون خود، بسیاری از کالاهایی که نیاز دارید را با تخفیف شگفت‌انگیز سفارش دهید.

اپلیکیشن دیجی‌کالا را می‌توانید برای گوشی‌های اندرویدی از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود کنید:

دانلود از گوگل پلیدانلود از کافه بازار

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.