برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۴ تیر ۱۳۹۹

دوره آنلاین بازاریابی هوش مصنوعی در دیجی‌کالا نکست

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

آکادمی دیجی‌کالا دوره آنلاین «بازاریابی هوش مصنوعی» را به صورت آنلاین برگزار می‌کند. مدرس این دوره که از نهم تیر ماه 1399 آغاز می‌شود و چهار هفته ادامه خواهد داشت، دکتر سامان صادق‌زاده، دکتری مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران و مشاور دوره های بازاریابی است.

بازاریابی هوش مصنوعی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، علاوه بر ایجاد تجربه متفاوت برای مشتریان می تواند بازده سرمایه‌گذاری (ROI) کمپین‌های بازاریابی را هم بهبود بخشد. این مهم با بهره‌گیری از داده‌های عظیم (Big Data) و یادگیری ماشینی (Machine Learning) امکان‌پذیر است. در واقع هوش مصنوعی به کسب‌وکار ها کمک می‌کند تا همواره یک قدم جلوتر از مصرف‌کنندگان باشند.
از نگاهی دیگر از هوش مصنوعی می‌توان در بهبود فرایندهایی مانند تحلیل کسب‌وکار، تهیه و تولید محتوا، بهبود قیمت‌گذاری، تحلیل تصویری، تحلیل رفتار مصرف‌کننده و … استفاده کرد. اما می‌توان به قطعیت اعلام کرد هدف نهایی همه فعالان در این حوزه رسیدن به اتوماسیون بازاریابی (Marketing Automation) است.
دیجی‌کالا نکست در این دوره آنلاین قصد دارد دانش و مهارت شما را در خصوص رسیدن به این هدف تقویت کند.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.