برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

رویداد‌ها۱۰ تیر ۱۳۹۶

بازدید اعضای هیات‌مدیره دیجی‌کالا از مرکز پردازش دانش

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

روز چهارشنبه سی‌ویکم خردادماه، هیات مدیره و سرمایه‌گذاران فروشگاه اینترنتی‌ «دیجی‌کالا» و مدیران شرکت «سرآوا» از مرکز پردازش دانش دیدن کردند.

مرکز پردازش دانش مجموعه‌ای مجهز است که مراحل ساخت و بهره‌برداری آن از تابستان سال 1395 با هدف افزایش رضایت‌مندی و تسریع پاسخ‌گویی به مشتریان کلید خورد.

در نتیجه‌ی تلاش‌های شبانه‌روزی انجام گرفته برای آماده‌سازی مجموعه‌ی دانش، این مرکز پردازش کالا هم‌زمان با بازدید اعضای هیات‌مدیره دیجی‌کالا رسما آغاز به کار کرد.

در دیدار روز چهارشنبه اولین جلسه‌‎ی هیات مدیره در این محل با حضور سرمایه‌گذاران و اعضای هیات مدیره دیجی‌کالا و مدیران شرکت سرآوا برگزار شد.

در این جلسه گزارشی درباره‌ی چگونگی اجرای پروژه‌‌ی بزرگ مرکز دانش ارایه شد. هم‌چنین در پایان جلسه از افرادی که به نحوی در آماده‌سازی این مرکز نقش داشتند، قدردانی به‌ عمل آمد و پس از پایان جلسه، اعضا از واحدهای مختلف مرکز دانش ازجمله بخش انبار و واحد محتوا بازدید کردند.

راه‌اندازی مرکز جدید پردازش دیجی‌کالا دستاورد‌های بی‌شماری برای مشتریان این فروشگاه اینترنتی به‌همراه خواهد داشت که از آن دست می‌توان به افزایش ظرفیت پاسخ‌گویی سفارش‌ها تا دو برابر حجم پیشین، کاهش نرخ خطا در پردازش سفارش‌ها به میزان 70 درصد، افزایش سرعت پاسخ‌گویی و افزایش رضایت‌مندی مشتریان اشاره کرد.

گفتنی است پیش از این در روز پنجشنبه بیست‌وپنجم خردادماه، مهندس محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به‌همراه جمعی از معاونین و همراهان، از مرکز پردازش‌ دانش بازدید کردند. در جلسه‌ای که پیش از بازدید وزیر برگزار شد؛ اعضای هیات مدیره، مدیر عامل، مدیران ارشد دیجی‌کالا و دیجی‌استایل با وزیر و همراهانش دیدار کردند و درباره‌ی مباحثی گوناگون از جمله سرمایه‌گذاری‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای دیجی‌کالا در آینده گفت‌وگو کردند.

در ادامه می‌توانید ویدیوی مربوط به بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از دیجی‌کالا را ببینید:

telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.