برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۲۶ اسفند ۱۳۹۷

بازدید دانش‌آموختگان طرح کیمیا از مرکز پردازش دیجی‌کالا

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دیجی‌کالا روزهای 15، 21 و 22 اسفند 1397 میزبان دانش‌آموختگان طرح کیمیا بود. در مجموع این سه روز 100 نفر از دانش‌آموختگان کالج کیمیا در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف که در دوره‌های تخصصی اکوسیستم استارتاپی شرکت کرده‌اند، برای بازدید به مرکز پردازش کالای دیجی‌کالا آمدند.

 

دانش‌آموختگان طرح کیمیا که پیش از این در دوره‌های آموزشی و کارآموزی کیمیا کالج شرکت کرده‌اند، در این بازدید با چشم‌اندازهای مدیریتی دیجی‌کالا و سازوکارهای واحد عملیات از نزدیک آشنا شدند. این بازدید با ارائه داده‌هایی در مورد اقتصاد دیجیتال و فراگیری آن در ایران و جهان، میزان استقبال از کسب‌وکارهای آنلاین، نحوه شکل‌گیری دیجی‌کالا و مسیری که تا امروز طی کرده، آغاز شد. در ادامه روند توسعه دیجی‌کالا در دوازده سال گذشته تشریح شد و بازدیدکنندگان با بخش‌های متنوع گروه دیجی‌کالا آشنا شدند. سپس بازدیدکنندگان از قسمت‌های مختلف مرکز پردازش دیجی‌کالا بازدید کردند. انبار ورودی کالاها (Inbound)، کارخانه محتوا (Content factory) و انبار خروجی (Outbound) بخش‌های مختلف این بازدید بود. در این بازدید، شرکت‌کنندگان با نحوه جاگذاری و مدیریت کالاها در قفسه‌های انبار، شیوه درج مشخصات فنی و استودیوهای عکاسی و فیلم‌برداری از کالاها، آماده‌سازی محتوا در کارخانه محتوا و در نهایت جایی که سفارشات پردازش، بسته‌بندی و آماده ارسال می‌شوند، آشنا شدند.

دیجی‌کالا امیدوار است در این بازدیدها بتواند تجربه‌های دوازده ساله خود را در اختیار افرادی که به تازگی وارد فضای کسب‌وکار شده‌اند، قرار دهد.

[tile_gallery images=”520163,520157,520171,520167,520155,520159,520161,520165,520169,520133″]

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.