برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۲۸ مرداد ۱۳۹۸

بازدید دانش‌آموزان مدرسه مفید از مرکز پردازش دیجی‌کالا

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دیجی‌کالا روز شنبه 12 مرداد ۱۳۹۸ میزبان دانش‌آموزان متوسطه اول مدرسه مفید در مرکز پردازش کالا بود. در این بازدید هدف از این بازدید آشنایی دانش‌آموزان با فرایند پردازش کالا و فناوری‌های به کار رفته در این مرکز برای پردازش کالاها بود. در طول بازدید دانش‌آموزان از بخش‌های مختلف Inbound، Outbound و کارخانه محتوا بازدید کردند و با نحوه چیدمان و جمع‌آوری کالاها در انبار، سیستم پردازش تصویری هنگام تفکیک بسته‌بندی‌ها با توجه به تقسیم‌بندی‌های جغرافیایی برای ارسال به بخش‌های مختلف کشور و تولید محتوا به روش‌های مختلف در کارخانه محتوا (Content Factory) آشنا شدند.

دانش‌آموزان متوسطه اول مدرسه مفید در طول دوره تابستان به مدت ده جلسه در کلاس‌هایی با مضمون استارتاپ و مفاهیم بیزینسی شرکت کردند.  در این دوره مفاهیمی همچون انواع مشتری، ویژگی‌های یک ایده خوب، ارائه، سرمایه گذاری، نوشتن روزمه کاری و تحصیلی، کار گروهی، بیزینس پلن و بوم کسب و کار، بازرگانی و تبلیغات، در قالب فعالیت کلاسی و تعامل با دانش آموزان تدریس شد. در همین راستا هدف از این بازدید آشنایی با یک مجموعه خصوصی موفق در کشور، درک ابعاد، پیچیدگی‌ها و مشاهده یک کسب و کار واقعی از نزدیک بود.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.