برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

بازگشت دوباره فیدیبوک

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

فیدیبوک اولین دستگاه کتابخوان فارسی و ایرانی به شمار می‌رود که با پشتیبانی کامل از زبان فارسی، به بیش از 30هزار عنوان کتاب دسترسی دارد. با این دستگاه می‌توان کتاب‌های الکترونیک و متون فارسی را با حفظ کامل حقوق ناشر و نویسنده مطالعه کرد.

فیدیبوک مثل تمام کتابخوان‌های حرفه‌ای  دیگر از تکنولوژی e-ink استفاده می‌کند‌‌ که باعث می‌شود تجربه کتاب خواندن شبیه به کتاب‌های کاغذی باشد. سری جدید فیدیبوک از لحاظ سخت‌افزاری و فنی هیچ تغییری نداشته است، اما به لحاظ نرم‌افزاری به‌روز رسانی‌های زیادی داشته که کیفیت مطالعه و لذت خوندن کتاب را بیشتر می‌کند.

همانطور که اشاره کردیم مطالعه با این صفحات الکترونیکی، تجربه‌ای شبیه به کتاب کاغذی را تداعی می‌کند، چرا که تصاویر ثابت‌اند و نیاز به تجدید ندارند، همچنین در این تکنولوژی زاویه دید بازتر است و به جای تابش نور از صفحه نمایش، کاربر با نور محیط کتاب می‌خواند. نوشته‌ها روی فیدیبوک در نور آفتاب محو و کمرنگ نمی‌شوند و نسبت کنتراست آن تا حد زیادی نزدیک به کاغذهای معمولی است.

برای اینکه بتوانیم در شرایط مختلف، خیلی راحت کتاب بخوانیم، هر لحظه و هرکجا اراده کنیم، هر کدام از کتاب‌های محبوب‌‌مان را در دست داشته باشیم، بتوانیم نور پس‌زمینه صفحه نمایش را با نور محیط تنظیم کنیم و حتی نوع و سایز فونت‌ کتاب‌ها را خودمان انتخاب کنیم، بهترین انتخاب فیدیبوک است. همین ویژگی‌های فیدیبوک را به جذاب‌ترین کتاب‌خوان برای کاربران فارسی‌زبان تبدیل کرده‌است. کار کردن با فیدیبوک واقعا راحت و روان است طوری که کتاب‌ خواندن را برای هر سن و سالی جذاب‌تر می‌کند. این کتاب‌خوان محیطی زیبا دارد و از اکثر فرمت‌های کتاب و عکس پشتیبانی می‌کند.

فیدیبوک به راحتی می‌‌تواند روزی چند ساعت ما را از موبایل و تبلتمان بی‌نیاز کند. فیدیبو برای اینکه بتواند تمام مخاطبان خود را راضی کند منوهای فیدیبوک را بسیار شفاف و روان طراحی کرده ‌است تا هر کاربر فارسی زبان بتواند به راحتی در آن گشت و گذار ‌کند. ابعاد کوچک و خوش‌دست فیدیبوک با وزن ۱۹۰ گرم، باعث شده محدودیتی برای پیدا کردن جا برای آن نداشته باشیم.

اگر حمل و نقل کتاب کاغذی برای شما مشکل است. اگر به دنبال کتابخوانی هستید که زبان فارسی رو پشتیبانی کند و می‌خواهید با پول کمتر کتاب بیشتری بخوانید، فیدیبوک برای شما ساخته شده است.

از شما دعوت می‌کنیم با ما همراه باشید تا نگاه نزدیکی به کتاب‌خوان فیدیبوک داشته باشیم.

[button color=”red” link=”https://www.digikala.com/mag/video/%D9%81%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%88%DA%A9/” size=”big” align=”center” target=”_blank” rel=”follow”]درباره فیدیبوک[/button]

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.