برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

مسؤولیت‌های اجتماعی۱۴ شهریور ۱۳۹۶

با دیجی‌کالا به یاری کودکان محروم برویم

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

این روزها بیشتر بچه‌ها به همراه پدر و مادرهایشان در تب و تاب خرید برای آغاز سال تحصیلی جدید هستند. ولی متاسفانه در کشور ما کودکانی زندگی می‌کنند که خانواده‌ی آن‌ها توانایی خرید لوازم مدرسه را ندارد. بعضی از این کودکان در کمال تاسف بی‌سرپرست هستند و در خطر ترک همیشگی درس و مدرسه قرار دارند.

اکنون دیجی‌کالا امکانی را فراهم آورده که شما مردم عزیز بتوانید در تهیه‌ی لوازم مدرسه‌ی این کودکان محروم سهیم باشید. شما می‌توانید در کمپین «مهر می‌تابد» شرکت کنید و کمک‌های خود را به دست کودکان محروم برسانید.

 

شادی همه‌ی کودکان ایران در شروع سال تحصیلی

دیجی‌کالا امسال هم جشنواره‌ی «بازگشت به مدرسه» را برگزار می‌کند. جشنواره‌ای که از ۱۰ شهریور شروع شده و تا ۵ مهر ادامه دارد. در این جشنواره می‌توانید صدها قلم لوازم مدرسه، از نوشت‌افزار گرفته تا کیف، کوله و لوازم دیجیتالی را با تخفیف بخرید.

ولی در کنار این جشنواره‌ و همه‌ی هیجان و شادی، دیجی‌کالا برای کمک به مدرسه رفتن کودکان مناطق محروم، کمپین «مهر می‌تابد» را برگزار می‌کند. در این کمپین شما می‌توانید زمانی که در حال خرید برای خود یا فرزندتان هستید، چند قلم کالا هم برای کودکان محروم سفارش دهید.

دیجی‌کالا این کمپین را به کمک موسسه‌ی «طلوع بی‌نشان‌ها» برگزار می‌کند. طلوع بی‌نشان‌ها یک سازمان خیریه‌ی مردم نهاد و غیر دولتی است که کمپین «نقطه‌ی صفر مرزی» را ترتیب داده است. در این کمپین کمک‌های شما به دست کودکان محروم در نقاط صفر مرزی می‌رسد؛ بچه‌هایی که در دور افتاده‌ترین مناطق کشور زندگی می‌کنند.

به جز کمک‌های شما مردم عزیز، فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در طول برگزاری جشنواره‌ی بازگشت به مدرسه، ۱۰۰۰ کودک نیازمند را تحت پوشش کمک‌های خود قرار می‌دهد و لوازم مورد نیاز برای تحصیل آن‌ها را فراهم می‌کند.

برای شرکت در کمپین مهر می‌تابد و تهیه‌ی لوازم مدرسه‌ی کودکان نیازمند در مناطق محروم، روی لینک زیر کلیک کنید:

مهر می‌تابد؛ لوازم مدرسه‌ی کودکان نیازمند را تهیه کنید

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.