برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۰۶ شهریور ۱۳۹۶

با دیجی استایل برای مهر آماده شو!

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

حال و هوای مهر که از راه می‌رسد، فکر چند خرید تازه هم همراهش می‌آید؛ لباس‌ها و کفش‌هایی که رنگ و بوی پاییز در خود داشته باشند تا آماده شویم برای یک فصل پرتلاش و پر از خاطره‌ها، شیطنت‌ها و دوستی‌های مدرسه و دانشگاه.

اما چه کسی است که پیش از این شیرینی خاطره‎ها، ترافیک‌های آخر شهریور و گم شدن در پاساژ‌ها و مراکز خرید شلوغ را به یاد نیاورد؟

فروشگاه اینترنتی  مد و لباس دیجی استایل با یک بغل جایزه و قرعه‌کشی و البته تخفیف‌های هیجان‌انگیز خودش را برای یک مهر متفاوت آماده کرده است.

چرا امسال مهر را کمی متفاوت شروع نکنیم؟ اگر حوصله این ترافیک و اتلاف وقت را ندارید، خرید اینترنتی همان چیزی است که می‌تواند شما را نجات دهد، پس خودتان را به مهمانی پاییزی دیجی استایل برسانید.

تا 25 درصد تخفیف، هدیه‌های غافل‌گیرکننده روی کالاهای مختلف و البته یک قرعه‌کشی با 100 برنده!

پس فرصت را از دست ندهید و زودتر از همه با جدیدترین کلکسیون‌های 200 برند ایرانی و خارجی استایل پاییزی خودتان را بسازید و البته برای جوایز قرعه‌کشی تا می‌توانید امتیاز جمع کنید:

1- هر خرید شما یک امتیاز دارد.

2- به ازای هر 300 هزار تومان خرید، 2 امتیاز به شما اضافه می‌شود.

3- اگر بیش از 5 کالا در سبد خرید خود بگذارید و مجموع آن به بالای 300 هزار تومان برسد، 5 امتیاز بیشتر می‌گیرید.

4- اگر ارزش مجموع کالاهای بدون تخفیف شما در یک سبد، به بیش از ۲۰۰ هزار تومان برسد، ۳ امتیاز دیگر به مجموع امتیازات شما اضافه می‌شود.

 

 

چرا اینترنتی بخریم؟

اگر به غیر از اینکه خرید اینترنتی وقتی از شما نمی‌گیرد و هزینه اضافه‌ای ندارد دنبال دلایل بیشتری هستید، بهتر است بگوییم یک فروشگاه اینترنتی معتبر، بیش از هر چیز به شما اطمینان از خرید کالای اصل را می‌دهد.

اگر نگران سایز اشتباه هستید یا فکر می‌کنید، آنچه که تحویل می‌گیرید ممکن است با انتظاراتتان متفاوت باشد باید بدانید که دیجی استایل این امکان را به شما می‌دهد که تا یک هفته کالای خود را بازگردانید یا تعویض کنید.

 

پس از کیف و کوله مدرسه گرفته تا لباس مناسب تیپ دانشجویی را از دیجی استایل انتخاب کنید و اگر معلم هستید برای یک ظاهر شاد و در عین حال راحت سری به پیراهن‌های مردانه یا انواع کیف و کفش زنانه بزنید.

پس امسال با دیجی استایل “برای مهر آماده شو” و “سبکتو بساز!”

 
telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.