برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

بهار شگفت‌انگیز دیجی‌کالا فردا آغاز می‌شود

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

اردیبهشت امسال بهترین زمان برای خرید‌های هیجان‌انگیز از گروه‌های کالایی مختلف دیجی‌کالا است. اگر می‌خواهید برای سفر در تعطیلات پیش‌ رو وسایلتان را کامل کنید یا برای معلم‌تان هدیه‌ای بخرید، جشنواره فروش ویژه بهار شگفت‌انگیز دیجی‌کالا بهترین موقعیت ممکن است. فرقی نمی‌کند که قصد به‌روز کردن وسایل خانه را داشته باشید یا به فکر اضافه کردن یک بازی به کلکسیون بازی‌های ویدیویی‌تان باشید، کافیست تخفیف‌های هیجان‌انگیز جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز ۹۷ را دنبال کنید. سه روز جشنواره بهترین فرصت برای خرید کالاهای محبوب شماست.

بخش پیشنهادهای شگفت‌انگیز طی سال‌های اخیر یکی از محبوب‌ترین بخش‌های فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا محسوب می‌شود. این پیشنهادها در جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز دیجی‌کالا چند برابر می‌شوند. در بهار شگفت‌انگیز دیجی‌کالا، بر روی گروه‌های کالایی مختلف تا ۷۰ درصد تخفیف اعمال خواهد شد و تحویل کالا برای خریدهای بالای صدهزار تومان رایگان خواهد بود. در این جشنواره می‌توانید برای مناسبت‌های گوناگونی که در هفته‌های آینده پیش رو داریم، با تخفیف‌هایی هیجان‌انگیز خرید کنید. از یک هدیه‌ی دوست‌داشتنی برای معلم عزیزتان تا لوازم مورد نیاز در ماه مبارک رمضان در جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز در دسترس خواهند بود.

در طول این جشنواره‌ی هیجان‌انگیز، طی هرشبانه‌روز ۱۸۰ کالا با تخفیف بی‌نظیر به فروش می‌رسد. این پیشنهادها درست از ۱۲ شب شنبه (بامداد یک‌شنبه ۹ اردیبهشت) و هم‌زمان با آغاز جشنواره شروع می‌شوند. در طول جشنواره از ساعت ۲۴ هر شب تا ۹ صبح روز بعد ۳۰ کالا و از ۹ صبح تا ۱۲ شب هر سه ساعت ۲۰ پیشنهاد شگفت‌انگیز جدید برای فروش آماده است.

هشت بهشت بخش جذاب جشنواره‌ی بهار شگفت‌انگیز دیجی‌کالاست. در هشت بهشت برای هشت گروه کالایی کدهای تخفیف در نظر گرفته شده که شما می‌توانید با توجه به گروه مورد علاقه‌ی خود از بین این کدها انتخاب و کالای مورد علاقه‌ی خود را با تخفیف‌های هیجان‌انگیز خریداری کنید.

پس از راس ساعت ۱۲ پی‌گیر بهار شگفت‌انگیز دیجی‌کالا باشید.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.