برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۲۷ شهریور ۱۳۹۶

بهترین فرصت برای خرید محصولات فرهنگی هنری

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه‌ی همین هفته، تعداد زیادی از کالاهای گروه فرهنگ و هنر فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا با «تخفیف ویژه» فروخته می‌شوند. این کالاها شامل اقلام مختلف، از کتاب و لوازم التحریر گرفته تا محصولات فرهنگی و آلات موسیقی هستند.

در جشنواره‌ی «بهترین فرصت»، هر هفته تعداد زیادی از اقلام یکی از گروه‌های کالایی فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، با تخفیف هیجان‌انگیز به فروش می‌رسند.

بهترین فرصت برای اهالی فرهنگ و هنر

اگر از دوستداران کتاب هستید و ترجیح می‌دهید هفته آخر تابستان را با یک کتاب از بهترین‌های ادبیات ایران و جهان مثل آخرین نامه معشوق، آنا کارنینا، برادران کارامازوف یا غرور و تعصب سپری کنید، در تخفیف ویژه‌ی «بهترین فرصت» این هفته می‌توانید آنچه می‌خواهید را بیابید.

شاید به فکر خرید یک ملودیکا، کیبورد کوچک یا یک سازدهنی به مناسبت شروع سال تحصیلی برای فرزندتان یا یک جعبه مداد رنگی، ماژیک یا روان‌نویس‌های چندرنگ برای شروع ترم جدید باشید. تخفیف ویژه‌ی لوازم التحریر، وسایل نقاشی، ساز، کتاب و محصولات فرهنگی در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، بهترین فرصت برای علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر است. همین حالا هرچه را که می‌خواهید به سبد خریدتان اضافه کنید و از تخفیف‌های هیجان‌انگیز دیجی‌کالا استفاده کنید.

هر هفته یک گروه کالایی جدید

در هفته‌های آینده کالاهای موجود در گروه‌های مختلف، از لوازم دیجیتال گرفته تا لوازم‌خانگی، ابزار و الکتریک و لوازم جانبی خودرو با تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا قرار خواهند گرفت.

بنابراین روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه‌ی همین هفته (27 تا 29 شهریور ۹۶) به فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بیایید و با شرکت در جشنواره‌ی «بهترین فرصت»، شانس خود را برای خرید هیجان‌انگیزتر آنچه از گروه فرهنگ و هنر نیاز دارید، بیازمایید.

«بهترین فرصت» هفته‌های آینده را از دست ندهید!

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.