برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۱۹ آذر ۱۳۹۷

۹ گوشی هوشمند برای ۹ برنده؛ جام برترین‌های دیجی‌کالا مگ

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

[بروزرسانی ۲۵ آذر] مهلت شرکت در مسابقه جام برترین‌های دیجی‌کالا مگ در دوشنبه ۱۹ آذر به پایان رسید. روز شنبه ۲۴ آذر، رویدادی با عنوان «مراسم اهدای جام برترین‌های دیجی‌کالا مگ» با حضور جمعی از خبرنگاران و مدیران برندها برگزار شد. در این رویداد، تندیس برترین محصولات و برندها به برندگان اهدا شد. همچنین در بخش پایانی، بین شرکت‌کنندگانی که به کاندیدای برتر رای داده‌ بودند، در ۹ دسته مختلف قرعه‌کشی صورت گرفت. این مراسم به‌صورت زنده از اینستاگرام دیجی‌کالا و دیجی‌کالا مگ پخش شد. اسامی برندگان تا ساعاتی دیگر، معرفی می‌شود.

 

مسابقه‌ی جام برترین‌های دیجی‌کالا مگ از دوشنبه ۱۲ آذر شروع می‌شود و تا یک هفته ادامه دارد. با شرکت در این مسابقه می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن گوشی هوشمند «آنر ۹ لایت» (Honor 9 Lite) امتحان کنید.

برای شرکت در مسابقه، کافیست روی کلید زیر کلیک کنید:

[button color=”red” link=”https://www.digikala.com/mag/dma-2018/” size=”big” align=”center” target=”_blank” radius=”5″]ورود به مسابقه[/button]

انتخاب برترین‌ محصولات و برندهای سال ۲۰۱۸

در مسابقه‌ جام برترین‌های دیجی‌کالا مگ، شما باید از بین محصولات و برندهای منتخب سال ۲۰۱۸، گزینه‌های برتر را انتخاب کنید.

امسال این محصولات و برندها در ۹ گروه حضور دارند. این گروه‌ها به شرح زیر هستند:

  • مقرون به صرفه‌ترین گوشی
  • بهترین گوشی پرچم‌دار
  • خلاقانه‌ترین نوآوری در کالاهای الکترونیک مصرفی
  • بهترین بازی ویدیویی سال
  • موفق‌ترین کمپانی حوزه‌ی فناوری دیجیتال
  • خواندنی‌ترین کتاب الکترونیک سال
  • برترین برند ایرانی تولیدکننده لوازم خانگی
  • برترین برند ایرانی تولیدکننده کالاهای سوپرمارکتی
  • برترین برند ایرانی تولیدکننده پوشاک و اکسسوری

پس از ورود به مسابقه کافیست به یکی از ۹ کاندیدا در هرکدام از گروه‌های بالا رای بدهید. پس از یک هفته جمع‌آوری آرا، کاندیداهای برتر از نظر کاربران دیجی‌کالا مگ مشخص می‌شوند. در پایان، بین شرکت‌کنندگانی که به کاندیدای برتر رای داده‌اند قرعه‌کشی می‌شود و برندگان این قرعه‌کشی، هرکدام یک گوشی «آنر ۹ لایت» (Honor 9 Lite) به خانه می‌برند.

مسابقه‌ی جام برترین‌های دیجی‌کالا مگ یا همان Digikala Mag Awards که پیشتر جام برترین‌های دیجی‌کالا نامیده می‌شد، از سال ۲۰۱۵ برگزار می‌شود و از نظر تعداد شرکت‌کننده، یکی از بزرگترین ایونت‌های سالیانه‌ی گروه دیجی‌کالا است.

امسال شرکت «آنر» (Honor) اسپانسر این مسابقه است و جایزه‌ی برندگان را ارائه می‌دهد. آنر ۹ لایت یک گوشی هوشمند میان‌رده است که به تازگی وارد بازار ایران شده و ویژگی‌های بسیار خوبی دارد.

با کلیک روی کلید زیر می‌توانید ویدیوی بررسی آنر ۹ لایت را تماشا کنید.

[button color=”blue” link=”https://www.digikala.com/mag/?p=484325″ size=”big” align=”right” target=”_blank” radius=”5″]تماشای بررسی ویدیویی[/button]

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.