برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۱۸ بهمن ۱۳۹۵

جشنواره‌ی 10 شگفت‌انگیز به مناسبت تولد 10 سالگی دیجی‌کالا

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا ۱۰ ساله شد. به مناسبت این جشن‌تولد، جشنواره‌ی «۱۰ شگفت‌انگیز» را برگزار می‌کنیم؛ جشنواره‌ای که از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ بهمن برگزار می‌شود. در این چهار روز شما می‌توانید بین ساعت‌های ۱۰ صبح تا ۱۰ شب، از میان صدها کالا که شامل تخفیف شگفت‌انگیز و تخفیف ویژه شده‌اند، خرید کنید.

دیجی‌کالا بهمن سال ۸۵ متولد شد. حالا دقیقا یک دهه از شروع به کار آن استارتاپ نوپا می‌گذرد. یک استارتاپ کوچک برای فروش  محصولات دیجیتال که کار خود را با کارکنانی به تعداد انگشتان دست شروع کرد. اکنون آن استارتاپ کوچک تبدیل به بزرگترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه شده و نزدیک به ۲۰۰۰ نفر به طور مستقیم در آن کار می‌کنند.

دیجی‌کالا در این ۱۰ سال اعتماد مردم را به خرید اینترنتی جلب کرد. مردم هم از این فروشگاه آنلاین استقبال کردند و باعث شدند اکنون طبق آمار سایت الکسا، تبدیل به دومین سایت اینترنتی پربازدید ایرانی شود. حالا دیجی‌کالا نه فقط در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، بلکه هر کالایی که می‌تواند اینترنتی فروخته شود کار می‌کند. از فروش اینترنتی لوازم خانگی گرفته تا کالاهای فرهنگی و چند وقتی است فروش آنلاین خودرو. روزانه هزاران سفارش آنلاین خرید در دیجی‌کالا ثبت می‌شود و این سفارش‌ها در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت خدماتی به دست مشتری می‌رسند. کاری که دیجی‌کالا در این ۱۰ سال انجام داد نه تنها حرکتی بزرگ در راه استفاده‌ی هوشمندانه از اینترنت بود بلکه خرید آگاهانه را برای مشتری ایرانی به ارمغان آورد و سطح کیفی خدمات هنگام فروش و پس از فروش کالا را افزایش داد. دیجی‌کالا نقش بسزایی در ارتقاء فرهنگ خرید داشت و توانست برای هزاران نفر شغل ایجاد کند.

از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ بهمن، بین ساعت‌های ۱۰ صبح تا ۱۰ شب هر روز به دیجی‌کالا بیایید و در جشنواره‌ی ما شرکت کنید. جشنواره‌ای که در آن هر دو ساعت یک بار ۱۰ کالا شگفت‌انگیز می‌شود و می‌توانید از بین صدها کالای تخفیف‌دار دیگر خرید کنید. پس در این چهار روز چشم از دیجی‌کالا برندارید.

telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.