برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۱۷ تیر ۱۳۹۸

ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

جشنواره فناوری اطلاعات 20 تیر ماه 1398 در سالن جابر ابن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. هدف این رویداد انتقال تجربه در کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، داستان‌های موفقیت و شکست و ایجاد انگیزه در تولید استارتاپ‌های نوآورانه است. دکتر روح الله رحمانی، رئیس هیات مدیره مرکز نوآوری دیجی‌کالا (دیجی‌کالا نکست) از سخنرانان اصلی این رویداد است.

جشنواره فناوری اطلاعات رویدادی است که در آن افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند. از دیگر اهداف این رویداد می‌توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفتگو و هم‌افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه ‌مندان به رویکردها و نگرش‌های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه‌گذاری مادی و حتی معنوی در حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد.

IT Weekend می‌کوشد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات تلاشی برای پیشرفت کشور در این حوزه ارائه دهد.

هدف اصلی IT weekend معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق جهت ایجاد کسب‌وکارهای نوین و ایجاد اشتغال است. برای همین است که این رویداد به خوبی در اذهان نقش خواهد بست. این رویداد میان رویدادهای مشابه با توجه به شایستگی و کیفیت بالای مخاطبان، محل برگزاری، تجربه کادر برگزاری و سخنرانان برجسته و معتبر موجب ارتقای سطح رضایت مخاطبان و کیفیت همایش گردیده است.

 

جهت ثبت نام و مشاهده فیلم‌های سخنرانان و مطالعه گزارش برگزاری دوره‌های گذشته به سایت رسمی جشنواره مراجعه کنید یا با دبیرخانه رویداد تماس بگیرید.

http://itweekend.ir

شماره تماس دبیرخانه:

021-66028963-5
021-66083015-6

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.