برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۲۵ آذر ۱۳۹۸

جوایز هیجان‌انگیز یلدای شگفت انگیز 98 دیجی‌کالا در راه است

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

یلدای شگفت‌انگیز 98 با پیشنهادات شگفت‌انگیز دیجی‌کالا در راه است و همچون سال‌های گذشته اتفاقات جذابی در راه است تا شما را شگفت‌زده کند. یلدای شگفت‌انگیز 98 دیجی‌کالا در کنار همراهان بزرگ و خوشنامی همچون تپسی، فلایتیو، کاله، چیلیوری و هواوی شگفت‌انگیزتر خواهد بود و شما می‌توانید از تخفیف‌ها و خریدهای شگفت‌انگیز در این جشنواره بهره‌مند شوید. با این مطلب همراه شوید تا با جوایز گوناگون و متنوع این جشنواره آشنا شوید.

  • برخی جوایز این جشنواره می تواند یک سال خیال شما را راحت کند!

فکرش را بکنید یک سال بتوانید سفرهای درون شهری تان را مهمان تپسی باشید .

یا اینکه ناهارتان را از هر رستورانی که دلتان خواست در چیلیوری سفارش دهید و  تا یک سال مهمان چیلیوری باشید.

  • یا شاید هم یک سفر خیلی ویژه نصیبتان شود!

و با یک نفر همراه به پاریس سفر کنید  و هتل و پروازتان را  مهمان فلایتیو باشید!

  • یا حتی ممکن است از بسیاری خریدهای اقلام خوراکی تان تا یکسال بی‌نیاز شوید و در هر فصل از زمستان امسال تا پاییز سال 99، یک سبد جذاب از محصولات متنوع کاله به آدرس منزلتان ارسال شود !
  • شاید هم برنده خودرو 206 یا گوشی موبایل هواوی مدل p30 شدید!

همه این هدیه‌ها برای جشنواره دو روزه یلدای شگفت‌انگیز 98 در نظر گرفته شده است و ممکن است برنده خوش شانس جوایز قرعه‌کشی شما باشید. فراموش نکنید این قرعه‌کشی متفاوت است و شانس برنده شدن شما بالا است. در این قرعه‌کشی 282 نفر برنده می‌شوند! کافی است در یلدای شگفت انگیز دیجی کالا در بازه  زمانی 29 و 30 اذر ماه 98 ، خرید کنید و با هر 100 هزار تومان خرید خود یک شانس برای شرکت در قرعه کشی دریافت کنید.

در نهایت 15  دی ماه 98 قرعه کشی  به صورت سیستمی برگزار خواهد شد و پس از مشخص شدن برنده‌های خوش شانس، با آنها تماس می‌گیریم و جوایزشان را با کمک حامیان قرعه کشی یعنی فلایتیو ، تپسی، کاله ، چیلیوری و هواوی اهدا می کنیم.

امیدواریم شما یکی از برنده های خوش شانس این قرعه کشی باشید .

ردیفشرح جایزهتعداد برندهشرط استفاده
1یک سال سفر رایگان با تپسی100 برندهجایزه یک سال سفر رایگاه تپسی شامل 100 سفر رایگان در سال تا سقف 20 هزار تومان برای هر سفر است.تاریخ اعتبار تا 20 دی 1399
2سفر به پاریس با فلایتیو10 برنده با همراه

اگر برنده جایزه سفر به پاریس شوید، می‌توانید یک نفر همراه داشته باشید و یک پکیج ویژه شامل بلیت رفت و برگشت هواپیما، بیمه مسافرتی، ترانسفر هتل و فرودگاه به مدت 3 شب و 4 روز در هتل 5 ستاره در مقصد پاریس از فلایتیو جایزه بگیرید. در صورتی که امکان استفاده از پکیج سفر به پاریس را نداشته باشید، حساب کاربری شما در فلایتیو به مبلغ 17 میلیون تومان جهت استفاده از خدمات سایت فلایتیو شارژ خواهد شد.

تاریخ اعتبار تا 20 اسفند 1398

3یک سال غذای رایگان از چیلیوری40 برنده

جایزه  یک سال غذای رایگان از چیلیوری شامل 100 وعده ناهار تا سقف 25 هزار تومان است.

تاریخ اعتبار تا 30 دی 1399

4یک سال استفاده از سبد محصولات منتخب کاله به ارزش 2 میلیون تومان100 برنده

سبد محصولات منتخب کاله در 4 فصل سال (زمستان 98 و بهار و تابستان و پاییز 99) و در 4 بسته به ارزش 500 هزار تومان توسط کاله بین برندگان توزیع می شود.

محصولات منتخب در دسته بندی های مختلف از جمله پنیر صبحانه،پنیر طبیعی،محصولات گوشتی (سوسیس و کالباس)، غذای منجمد (پیتزا و سوخاری)، لبنی(شیر و نوشیدنی گازدار لاکی دو)، دسر و سایر محصولات جدید که به انتخاب کاله ارسال خواهد شد.

5گوشی موبایل  از هواوی30  برندهگوشی موبایل هواوی مدل P30
6پژو 2062 برندهدو دستگاه پژو 206، هدیه دیجی‌کالا در یلدای شگفت‌انگیز

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.