برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

کارآفرینان ایرانی۱۳ شهریور ۱۳۹۸

حمایت دیجی‌کالا از صنعتگران و هنرمندان ایرانی

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی از سوم تا نهم شهریور ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و دیجی‌کالا همچون سال‌های گذشته در کنار هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی برای عرضه هنر دست هنرمندان ایرانی در بستر آنلاین حضور داشت. دیجی‌کالا اکنون خانه 30 هزار کسب‌وکار ایرانی است و همواره در تلاش است از تولیدکنندگان و صنعتگران ایرانی حمایت کند و همراه مسیر توسعه این صنعت در کشور باشد.

دکتر پویا محمودیان، معاون صنایع دستی و هنرهای دستی کشور، درباره حضور دیجی‎کالا در نمایشگاه صنایع دستی و در کنار هنرمندان صنایع دستی و هنرهای دستی می‌گوید: “مجموعه‌های بزرگی مثل دیجی‌کالا می‌تواند همراه و همیار صنایع دستی کشور باشند و به ترویج صنایع دستی ایران به عنوان ایرانی‌ترین کالاهای موجود در کشور و مثال عینی اقتصاد مقاومتی کمک کنند. صنایع دستی با داشتن مواد اولیه بومی، دانش فنی، مهارت و سرمایه کار ایرانی برای کشور ما ارزشمند است. اکنون مبانی جدید فروش، دیجیتال مارکتینگ و سایر ابزارهای نوین فروش بسیار تاثیرگذار هستند و سایت‌هایی مثل دیجی‌کالا در راستای حمایت از صنعتگران و هنرمندان ایرانی و ارتقای جایگاه صنایع دستی در سال رونق تولید می‌توانند بسیار تاثیرگذار باشند.”

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.