برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۹ آبان ۱۳۹۷

دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در بازدید از مرکز پردازش با روندهای کاری دیجی‌کالا آشنا شدند

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

صبح چهارشنبه، دوم آبان ۹۷، جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در قالب توری از مرکز پردازش دیجی‌کالا بازدید کردند. این دانشجویان در بازدید از این مرکز که بزرگ‌ترین مرکز پردازش در منطقه است، با چشم‌اندازهای مدیریتی دیجی‌کالا و سازوکارهای واحد عملیات از نزدیک آشنا شدند.

دانشجویان نخبه دانشگاه صنعتی شریف که بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه در صنایع و شرکت‌های برتر مشغول به کار خواهند شد، از این فرصت استفاده کردند تا از نزدیک با روند مدیریت بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران آشنا شوند. در ابتدای این برنامه تاریخچه شکل‌گیری دیجی‌کالا برای دانشجویان شرح داده شد و آن‌ها با مدل کسب و کار ابتدایی دیجی‌کالا آشنا شدند. در ادامه روند تکامل این مدل کسب و کار و اضافه شدن دسته‌بندی‌های جدید به سبد خدمات دیجی‌کالا شرح داده شد تا این دانشجویان با روندی که یک کسب و کار نوپا تا رسیدن به بلوغ طی می‌کند به صورت موردی آشنا شوند.

در این معرفی چشم‌انداز و بیانیه ماموریت دیجی‌‌‌کالا به دانشجویان ارائه و برنامه‌های دیجی‌‌کالا برای دست‌یابی به این چشم‌انداز برای آن‌ها شرح داده شد. در همین راستا چگونگی رسیدن دیجی‌کالا به مدل کسب و کار مارکت پلیس توضیح داده شد و در خصوص ویژگی‌های این مدل بحث شد. همچنین جدیدترین محصولات گروه دیجی‌کالا مانند دیجی‌کالا فِرِش و دیجی‌پی به این دانشجویان معرفی شدند.

[tile_gallery images=”475933,475935,475937,475939,475941,475943,475945,475947″]

پس از آشنایی کلی دانشجویان برترین دانشگاه صنعتی کشور با کسب و کار دیجی‌‌کالا، تور بازدید از مرکز پردازش دیجی‌‌کالا در سایت دانش آغاز شد. این دانشجویان در بازدید خود با نحوه طبقه‌بندی کالاها در قفسه‌های انبار، نحوه مدیریت موجودی انبار، فرآیند پردازش سبد سفارش، بسته‌بندی و دسته‌بندی بسته‌ها برای ارسال به مشتریان آشنا شدند.

در طی این بازدید هر کجا که سوال یا ابهامی برای دانشجویان پیش می‌آمد، مسئولین هر بخش به توضیح این موارد و رفع ابهام دانشجویان می‌پرداختند.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.