برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۳ شهریور ۱۳۹۸

حضور دیجی‌کالا در نمایشگاه ملی صنایع دستی 1398

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

سی و دومین دوره نمایشگاه ملی صنایع دستی از سوم تا نهم شهریور 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. دیجی‌کالا، خانه 30 هزار کسب‌وکار ایرانی، برای چهارمین سال پیاپی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

در این نمایشگاه هنرمندان از سراسر ایران حضور دارند و صنایع دستی روستاها، شهرها و استان‌های مختلف ایران به نمایش گذاشته می‌شود. دیجی‌کالا با هدف حمایت از کسب‌وکارهای ایرانی و فراهم کردن امکان رساندن صنایع دستی به دست مشتری نهایی در این نمایشگاه در کنار هنرمندان حضور خواهد داشت. همچنین کارگاه‌هایی برای آشنایی فروشندگان با سیستم فروش در دیجی‌کالا و توانمندسازی برای تولید محتوا در غرفه دیجی‌کالا برگزار می‌شود. برندسازی صنایع دستی، قیمت‌گذاری و بسته‌بندی، تولید محتوا، مدیریت پروژه و اهمیت برندهای ملی برای کشور از جمله موضوعاتی است که در این کارگاه‌ها به آنها پرداخته می‌شود.

دیجی‌کالا فروشگاهی آنلاین با 5/1 میلیون تنوع کالایی است که اکنون 30 هزار کسب‌وکار ایرانی در آن فعالیت دارند. در واقع دیجی‌کالا بستر فروش خود را در اختیار تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات مختلف قرار می‌دهد تا در فضای رقابتی به فروش محصولات خود بپردازند و محصولات خود را مستقیم و در بازاری به وسعت ایران به دست مصرف‌کننده نهایی برسانند.

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.