برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۱ اسفند ۱۳۹۵

دیجی‌کالا و دیجی‌کالا مگ، برگزیدگان نهمین دوره‌ی جشنواره وب و موبایل ایران

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

نهمین دوره‌ی جشنواره وب و موبایل ایران در روز پنجشنبه 28 بهمن 1395 با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد. در جریان مراسم اختتامیه، دیجی‌کالا و دیجی‌کالا مگ از سوی داوران به عنوان برگزیدگان بخش‌های «برترین فروشگاه آنلاین»، «برترین اپلیکیشن خرید» و «برترین وب‌سایت حوزه‌ی علم و دانش» انتخاب شدند. گفتنی است سال گذشته هم دیجی‌کالا و دیجی‌کالا مگ در هشتمین دوره‌ی جشنواره وب و موبایل ایران این عنوان‌ها را کسب کرده بودند.

[quote font_style=”normal” align=”left”]دیجی‌کالا مگ برای دومین سال متوالی عنوان برترین «وب‌سایت علم و دانش» جشنواره وب و موبایل ایران را کسب کرد.[/quote]

مراسم اختتامیه نهمین جشنواره وب و موبایل ایران، روز پنجشنه 28 بهمن 1395 از ساعت 17:30 تا 20:30 در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار شد. بنا بر اعلام رضا الفت نسب، دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی، امسال بیش از چهار هزار وب‌سایت و نهصد اپلیکیشن موبایل در جشنواره شرکت کرده بوده‌اند. در ادامه‌ی این مراسم کاندیداهای بخش‌های مختلف شامل 77 بخش در زمینه‌ی وب‌سایت‌ها و 20 بخش در زمینه‌ی اپلیکیشن‌ها اعلام و از برگزیدگان اصلی و منتخب مردمی با اهدای تندیس نهمین جشنواره وب و موبایل ایران تقدیر به عمل آمد.

وب‌سایت و اپلیکیشن دیجی‌کالا امسال هم موفق شدند در بخش‌های «برترین فروشگاه آنلاین» و «برترین اپلیکیشن خرید» از میان 5 کاندیدای هر بخش عنوان برنده‌ی برگزیده‌ی هیات داوران را کسب کنند. در بخش «برترین وب‌سایت علم و دانش» هم دیجی‌کالا مگ موفق شد برای دومین سال متوالی از میان 5 کاندیدا عنوان برگزیده‌ی هیات داوران را از آن خودش کند. رسانه‌ی آنلاین دیجی‌کالا مگ به عنوان بخشی از رسالت فرهنگی فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا از سال 1394 با موضوع فناوری، دانش و سرگرمی راه‌اندازی شده است.

جشنواره وب و موبایل ایران از سال 1392 با ادغام دو جشنواره وب ایران و جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران پدید آمد. این جشنواره هر ساله برگزار می‌شود و هدف آن انتخاب و معرفی برترین سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل فارسی است.

telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.