برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

گفتگوها۱۰ شهریور ۱۳۹۷

گفت‌وگوی سیاوش صفاریان‌پور با مریم مقیسه؛ راه و روش برند شدن زیورآلات میم گالری

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

زیورآلات و محصولات میم گالری با طرح‌های سنتی در همین چند سالی که از راه‌اندازی این برند گذشته، مشتریان پروپاقرص خود را پیدا کرده‌اند. در یکی از پادکست‌های نمایشگاه صنایع دستی سیاوش صفاریان‌پور روبه‌روی مریم مقیسه، طراح و خالق برند میم گالری نشسته است.

اسم گالری میم از حرف اول نام و نام خانوادگی مریم مقیسه آمده است. گالری که حالا تبدیل به یک برند شده است که از طریق شبکه‌های اجتماعی و آرت‌شاپ‌ها محصولاتش را به فروش می‌رساند و خودشان هم در خیابان نیلوفر یک مغازه کوچک دارند. صفاریان‌پور از دلیل مقیسه برای استفاده از بازار آنلاین برای فروش محصولات‌شان سوال کرده و اینکه آیا این رویکرد به دلیل کوچک بودن جایشان اتفاق افتاد؟

مریم مقیسه در پاسخ به اولین سوال صفاریان‌پور گفت: «مشکل فضا نداشتیم ولی فضای آنلاین کشش و جاذبه زیادی برای فعالیت داشت و من از پیش‌تر از شبکه اجتماعی فیس‌بوک این ماجرا را امتحان کرده بودم. خیلی به من کمک کرد که میان آدم‌های مختلف دیده بشوم. آدم‌هایی که قاعدتا نمی‌توانستند مرا در مزون یا کارگاه کوچکم پیدا کنند. در فضای آنلاین دنیای بزرگتری رو به من باز شد که بتوانم طراحی‌هایم را نشان بدهم.»

صفاریان‌پور در ادامه این پادکست از تولد میم و شیوه‌های عرضه آن سوال کرده و مقیسه توضیح می‌دهد که چطور توانسته میم را تبدیل به یک برند کند.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.