برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۱۹ تیر ۱۳۹۷

جشنواره‌ی دختران قهرمان دیجی‌کالا؛ شروع شد!

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

جشنواره‌ی «دختران قهرمان» دیجی‌کالا از صبح روز سه‌شنبه 19‌ام تیر ماه شروع شد. این جشنواره‌ی سه روزه از اولین لحظات سه‌شنبه 19‌ام تیر شروع شده و تا آخرین لحظات پنج‌شنبه 21‌ام تیر ادامه خواهد داشت. در این جشنواره خریدی لذت‌بخش با تخفیف‌های ویژه در انتظار شماست.

تخفیف تا 65 درصد!

در این سه روز علاوه بر پیشنهادهای شگفت‌انگیز، طبق معمول، خرید انواع کالاها تا 65 درصد تخفیف هم برای شما امکان‌پذیر است. اگر در فکر خرید یک عطر خنک تابستانه برای هدیه به یک دوست هستید و یا قصد خرید یک روسری خنک تابستانه یا یک لگینگ ورزشی مناسب برای کلاس‌های ورزشی خود  را دارید و یا حتی مدت‌هاست دنبال یک ماگ جدید برای محل کار خود هستید، این فرصت را از دست ندهید و حتما در این جشنواره دیجی‌کالا را دنبال کنید.

بیش از 5000 کالای متنوع

در طول این جشنواره، شما حق انتخاب بین بیش از 5000 کالای متنوع با تخفیف‌های ویژه را خواهید داشت. انواع گروه‌های کالایی؛ لوازم شخصی برقی، لوازم آرایشی، ملزومات ورزشی، زیورآلات طلا و غیرطلا از جمله مواردی هستند که تا 65 درصد مشمول تخفیف شده‌اند.  پس فرصت را از دست ندهید و از این تخفیف‌های هیجان‌انگیز لذت ببرید.

عجله کنید و در این جشنواره خریدی به‌یادماندنی را برای خود رقم بزنید!

[button width=”full” color=”red” link=”https://www.digikala.com/?utm_source=blog-post&utm_medium=DIGIKALAMAG&utm_term=Girl’s-Day&utm_content=Text&utm_campaign=Girl’s Day” size=”big” align=”center” outer_border=”true” outer_border_color=”#000000″]ورود به جشنواره[/button]

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.