برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۱ بهمن ۱۳۹۸

رویداد تخصصی حوزه پوشاک الگو با حضور دیجی‌استایل برگزار می‌شود

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

برای اولین بار رویداد “الگو” با هدف معرفی نوآوری‌های بازاریابی آنلاین در کسب‌وکارهای پوشاک و شبکه‌سازی میان کسب‌وکارهای نوین این حوزه به همت جهاد دانشگاهی دانشگاه علامه طباطبایی و در تاریخ یکشنبه 27 بهمن 1398 برگزار می‌شود.

در این رویداد که گردهمایی کسب‌وکارهای آنلاین، برندها، استارتاپ‌ها، مارکترها و متخصصان صنعت پوشاک است، پنل “نوآوری استارتاپ‌ها” با حضور علی عموزاده، مدیر ارشد اجرایی دیجی‌استایل، مهرشاد موسی خانی، موسس بوتیک، سارا هاشمی، موسس وینک، مهدی محسنیان، موسس برندکده و بهادر ادب، موسس آستین، برگزار می‌شود. در این پنل استارتاپ‌های مد و پوشاک الکترونیک در ایران همچون …. در مورد چالش‌ها و فرصت‌های فعالیت در این حوزه در ایران و جهان صحبت می‌کنند.

پنل کارآفرینان صنعت پوشاک و کارشناسان این حوزه، سخنرانی در مورد ترندهای محتوایی در تبلیغات همسان پوشاک و کمپین‌های بازاریابی دیجیتال، نوآوری در mvp و محصول کسب‌وکارهای اینترنتی پوشاک و خرده‌فروشی در مراکز خرید پوشاک، بخش‌های دیگر این رویداد است.

در بخشی نیز که برای شرکت‌کنندگان این رویداد تدارک دیده شده است، آن‌ها می‌توانند ایده‌ها، چالش‌ها و سوالات خود را مطرح کنند، و از تجربیات سخنرانان و مشاوره شغلی استفاده کنند و به شبکه‌سازی با دیگران بپردازند.

شرکت‌کننندگان در این رویداد پس از پایان برنامه می‌توانند برای بازدید از مرکز پردازش دیجی‌کالا، ثبت نام و در این بازدید رایگان شرکت کنند. همچنین دوشنبه و سه شنبه، 28 و 29 بهمن 98 کارگاه‌های مدیریت برندسازی کسب‌وکارهای پوشاک، کمپین‌های بازاریابی دیجیتال در پوشاک و تولید محتوا در حوزه پوشاک برگزار می‌شود. مشاوره شغلی و معرفی رزومه شرکت‌کنندگان به شرکت‌های حاضر در رویداد برای مصاحبه کاری از دیگر برنامه‌های اجرایی رویداد الگو است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت olgooevent.ir و صفحه ثبت‌نام مراجعه کنید. همچنین می‌توانید برای ثبت‌نام از کد تخفیف دیجی‌استایل (DIGISTYLE) استفاده کنید.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.