برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

مسؤولیت‌های اجتماعی۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

زمین را در آغوش بگیریم؛ جشنواره‌ی بزرگ دیجی‌کالا به مناسبت روز زمین پاک

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

امروز دوم اردیبهشت، برابر با ۲۲ آوریل برای ایجاد آگاهی در سطح جهان و همچنین قدردانی از الطاف زمین و منابع طبیعی آن توسط سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی زمین پاک شناخته شده است. هر سال در روز زمین پاک مراسمی خاص در سراسر جهان برگزار می‌شود. روز زمین پاک مناسبت سالانه‌ای است که برای افزایش آگاهی تمامی افراد و قدردانی از محیط زیست کره زمین ثبت شده است.

دیجی‌کالا تصمیم گرفته تا هم‌زمان با روز جهانی زمین پاک، با فروش ویژه‌ی لوازم مرتبط با این روز در بزرگداشت آن سهیم باشد. ما به خود و دوستانمان یادآوری می‌کنیم که نباید سیاره خود را از یاد ببریم و همیشه و در هر حال باید برای نگهداری از آن تلاش کنیم.

تا 60 درصد تخفیف کالاهای طبیعت‌گردی

ما هم سعی کردیم در بزرگداشت خانه‌ی همه‌ انسان‌ها سهمی داشته باشیم و به همین مناسبت امروز جشنواره‌ی ویژه‌ای را در دیجی‌کالا بر پا کرده‌ایم. در روز بزرگداشت زمین پاک، گروه‌های مختلف کالایی از قبیل لوازم ورزشی، تجهیزات طبیعت‌گردی و لوازم باغبانی با تخفیف‌های ویژه‌ای برای شما عرضه شده‌اند. لوازمی که می‌توان با آن‌ها در راستای حفظ این سیاره‌ی کهن‌سال تلاش کرد. شما مشتریان عزیز می‌توانید انواع دوچرخه، تجهیزات کمپینگ، کفش‌های ورزشی، لباس‌های ورزشی و انواع تجهیزات مربوط به ورزش‌های متنوع را با تخفیف تا ۶۰ درصد خریداری کنید.

ارسال رایگان به سراسر ایران

علاوه بر تخفیف ویژه‌ای که برای گروه‌های کالایی لوازم ورزشی، تجهیزات طبیعت‌گردی و لوازم باغبانی در نظر گرفته‌ایم، تحویل خریدهای بالای ۵۰ هزار تومان که امروز ثبت می‌شوند در سرتاسر ایران رایگان است.

اگر شما هم تصمیم دارید تا برای پاک نگه داشتن زمین و استفاده‌ی بهینه از محیط زیست قدم بردارید، ما در کنار شما هستیم. گروه‌های کالایی متنوع با تخفیف‌های ویژه برای داشتن زمین بهتر در انتظار شما هستند. پس امروز چشم از دیجی‌کالا بر ندارید.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.