برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۱۴ اسفند ۱۳۹۵

فرصتی شگفت‌انگیز برای خرید از دیجی‌کالا

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

جشنواره‌ی «آخرین فرصت سال» دیجی‌کالا را از دست ندهید. از چهاردهم تا بیستم اسفند، مجموعه‌ای گسترده از کالاهای شگفت‌انگیز در اختیار کاربران دیجی‌کالا قرار می‌گیرد.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های سایت فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، قسمت پیشنهادات شگفت‌انگیز آن است که به‌طورمعمول روزانه 10 کالای مختلف را با قیمتی مناسب عرضه می‌کند. شاید برای بسیاری از مشتریان دیجی‌کالا پیش آمده که موفق به خرید کالای مورد نظرشان در پیشنهادهای شگفت‌انگیز نشده باشند؛ ممکن است موجودی کالا سریع تمام شده باشد یا مشتری در جریان شگفت‌انگیزشدن آن قرار نگرفته باشد. اگر شما هم تاکنون موفق به خرید کالای شگفت‌انگیز خود نشده‌اید، جشنواره‌ی «آخرین فرصت سال» بهترین زمان برای این کار است. این جشنواره از چهاردهم تا بیستم اسفند برگزار می‌شود. در طول برگزاری این جشنواره هر گروه یک صفحه‌ی ویژه‌ خواهد داشت که در آن 48 عدد از کالاهای خود را به مدت یک ‌هفته عرضه خواهد کرد. این ۴۸ کالا ثابت نیستند و اگر موجودی یک کالا تمام شود، با محصولی دیگر جایگزین می‌شود؛ بنابراین ممکن است در طول این یک هفته کالاهای هر گروه تغییر کنند و برای اینکه هیچ‌کدام از آن‌ها را از دست ندهید، روزانه به این صفحات سر بزنید. و همچنین علاوه بر این، هر چهارساعت یک‌بار، ده کالا شگفت‌انگیز می‌شوند. یعنی هر روز ۶۰ کالای مختلف شگفت‌انگیز خواهند شد. از چهاردهم تا بیستم اسفند چشم از دیجی‌کالا برندارید.

‌‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.