برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۱۵ مرداد ۱۳۹۶

فروش انواع لوازم صوتی و تصویری با تخفیف شگفت‌انگیز در دیجی‌کالا!

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

بهترین فرصت برای خرید انواع لوازم صوتی و تصویری از دیجی‌کالا را از دست ندهید. روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه‌ی همین هفته، تعداد زیادی از لوازم صوتی و تصویری موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، با «تخفیف شگفت‌انگیز» فروخته مي‌شوند.

در جشنواره‌ی «بهترین فرصت»، هر هفته تعداد زیادی از اقلام یکی از گروه‌های کالایی فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، با تخفیف شگفت‌انگیز به فروش می‌رسند.

انواع لوازم صوتی و تصویری

این هفته، کالاهای مختلفی مثل انواع دوربین عکاسی، تلویزیون، تلسکوپ، هدفون و لوازم جانبی صوتی و تصویری با قیمت ویژه برای فروش مهیا شده‌اند.

هر هفته یک گروه کالایی جدید

در هفته‌های آینده کالاهای موجود در گروه‌های مختلف، از لوازم دیجیتال گرفته تا لوازم خانگی، ابزار و الکتریک و لوازم جانبی خودرو با تخفیف شگفت‌انگیز در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا قرار خواهند گرفت.

بنابراین روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه‌ی همین هفته (از ۱۶ تا ۱۸ مرداد ۹۶) به فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بیایید و با شرکت در جشنواره‌ی «بهترین فرصت»، شانس خود را برای خرید هیجان‌انگیزتر آن‌چه از لوازم‌ صوتی و تصویری نیاز دارید، بیازمایید.

«بهترین فرصت» هفته‌های آینده را از دست ندهید!

telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.