برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۱ خرداد ۱۳۹۶

اسامی برندگان قرعه‌کشی نمایشگاه کتاب دیجی‌کالا اعلام شد

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

قرعه کشی جوایز ویژه‌ی نمایشگاه کتاب آنلاین دیجی‌کالا امروز برگزار شد و برندگان تور مسافرتی مالزی_سنگاپور و دبی مشخص شدند.

دیجی کالا همزمان با نمایشگاه کتاب تهران بزرگ‌ترین نمایشگاه آنلاین کتاب ایران را برگزار کرد. نمایشگاهی که 30 هزار عنوان کتاب از 300 ناشر معتبر ایران با تخفیف ویژه در آن به فروش می‌رسید. این یعنی دوستداران کتاب از همه جای ایران می توانستند کتاب مورد علاقه‌ی خود را خریداری کنند.

نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی‌کالا از 13 اردیبهشت آغاز و تا 23 اردیبهشت ادامه داشت و دراین مدت حدود 10 هزار نفر از دیجی کالا کتاب خریدند.

یکم خردادماه قرعه‌کشی نمایشگاه کتاب با حضور همکاران دیجی‌کالا برگزار شد. یادآوری کنیم تمام کسانی که حداقل یک کتاب در سبد خریدشان داشتند، در قرعه‌کشی سفرهای هیجان انگیز دیجی کالا شرکت داده شدند.

[quote font_size=”14″]

نفر اول: «جواد رضایی» برنده‌ی سفر به مالزی و سنگاپور با یک همراه (خریدار کتاب 44 قصه از هانس کریستین اندرسن)

نفر دوم: «سیدمحمدرضا ترابی» برنده‌ی سفر به دبی با یک همراه (خریدار کتاب دختری که رهایش کردی)

[/quote]

البته باید بگوییم که فروش کتاب‌های چاپی و صوتی همچنان در دیجی‌کالا ادامه دارد و بعضی از آن ها هنوز تخفیف هم دارند. از همه مهم‌تر این‌که کارشناسان کتاب دیجی‌کالا درمورد مضمون کتاب برای هرکدام توضیحی نوشته‌اند که کار شما را در خرید کتاب راحت‌تر می‌کند.

خرید کتاب از دیجی‌کالا
telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.