برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

قهرمانان دیجی‌کالا در روزهای بحران کرونا

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

قهرمانان ما از سنگ و فولاد نیستند، پرواز نمی‌کنند و شکست‌ناپذیر هم نیستند. قهرمانان ما انسان‌هایی هستند که ایستاده‌اند تا ایران در خانه بماند.

در این روزهای سخت و بحرانی، دورکاری و قرنطینه برای همکاران بخش عملیات دیجی‌کالا معنایی ندارد و هر ساعت از شبانه‌روز در مراکز پردازش دیجی‌کالا هستند تا با رعایت حداکثر اصول بهداشتی، مشتریان دیجی‌کالا را تنها نگذارند. این افراد در خط مقدم دیجی‌کالا هستند و کار کردن آن‌ها در این شرایط فداکاری است، چرا که انتخاب اخلاقی این بود کسی در چنین شرایطی مجبور به آمدن در محل کار نباشد.

این روزها بالاترین سطوح بهداشتی در مراکز عملیات دیجی‌کالا رعایت می‌شود. حفظ سرویس برای کاربران در کنار حفظ سلامت پرسنل چالش این روزهای دیجی‌کالا است، اما ما معتقدیم استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی در بحرانی مثل شیوع ویروس کرونا از یک “آپشن” به “ضرورت” تبدیل می‌شود و همه تلاشمان را می‌کنیم تا در این روزها بیشتر از هر زمان دیگری در خدمت مشتریان وفادار دیجی‌کالا باشیم.

علاوه بر این 40 هزار فروشنده از سراسر ایران تلاش می‌کنند تا محصولات خود را از کارگاه‌ها و انبارها به ۳۰ مرکز پردازش و انبار دیجی‌کالا در سراسر کشور برسانند.

امیدواریم با تلاش بی‌وقفه همکاران ما در بخش‌های مختلف دیجی‌کالا بتوانیم بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان دیجی‌کالا برسانیم.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.