برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۰۵ خرداد ۱۳۹۷

لازمت می‌شه! جشنواره بهاره دیجی‌کالا شروع شد

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

امروز،‌ پنجم خرداد جشنواره بهاره دیجی‌کالا «لازمت میشه» شروع شد. برای یک خرید به یادماندنی از این جشنواره بهاره تنها تا پایان امروز زمان دارید. از اولین ساعات این جشنواره هزاران کالا از لوازم و تجهیزات سفر، لوازم جانبی و مصرفی خودرو، ملزومات ورزشی و محصولات آرایشی- بهداشتی با تخفیف‌های هیجان‌انگیز ارائه شده است. امروز نه تنها شما حق انتخاب کالاهای شگفت‌انگیز زیادی را دارید، تخفیف‌هایی باورنکردنی از انواع گروه کالاهای دیگر هم در انتطار شماست.

خرید با 60 درصد تخفیف! ارسال رایگان کالا
هرچیزی را که لازم دارید در این جشنواره با تخفیف‌های تا 60 درصد پیدا کنید. لذت خرید یک کفش ساحلی، یک شال نازک بهاره، زیور‌آلات زیبا و حتی یک بسته دمنوش آرام‌بخش را در این روز زیبای بهاری تجربه کنید. با یک نگاه همه‌ی نیازهایتان را با تخفیف‌های باورنکردنی به سبد خرید اضافه کنید و سفارش‌های بالای 50 هزار تومان خود را بدون هزینه حمل، در هرکجای ایران دریافت کنید.

کالاهای شگفت‌انگیز، بیشتر از همیشه
امروز 80 کالا در دیجی‌کالا شگفت‌انگیز می‌شود. از لحظات ابتدایی جشنواره تا ساعت 9 صبح شنبه، 5 خرداد، 30 کالا شگفت‌انگیز شدند و از 9 صبح تا 12 امشب 50 کالای دیگر از 17 گروه کالایی مختلف شگفت‌انگیز خواهند شد. پس فرصت فوق العاده‌ی امروز را از دست ندهید و خریدی لذت‌بخش و به‌صرفه داشته باشید.

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.