برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۳۰ مرداد ۱۳۹۶

بهترین فرصت خرید لوازم IT و فناوری اطلاعات را از دست ندهید

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه‌ی همین هفته، تعداد زیادی از کالاهای گروه IT فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا با «تخفیف ویژه» فروخته می‌شوند. این کالاها شامل اقلام مختلف، از تجهیزات ذخیره اطلاعات مثل فلش مموری گرفته تا انواع اتصالات شبکه مثل اسپلیتر و دوربین‌های تحت شبکه هستند.

در جشنواره‌ی «بهترین فرصت»، هر هفته تعداد زیادی از اقلام یکی از گروه‌های کالایی فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، با تخفیف هیجان‌انگیز به فروش می‌رسند.

بهترین فرصت برای علاقه‌مندان به فناوری اطلاعات و شرکت‌ها

اگر قصد خرید برای یک شرکت را دارید و می‌خواهید کالاهای دیجیتال بخرید این هفته بهترین فرصت برای خرید لوازم کوچک مورد نیاز شماست. اگر برای نظارت بیشتر به دنبال دوربین‌های تحت شبکه هستید یا اگر به دنبال خرید کیت خانه هوشمند هستید تا با گوشی‌تان و یک کلیک ساده وسایل برقی خانه را روشن یا خاموش کنید یا اگر مدت‌هاست به فکر خرید یک موس جدید و حرفه‌ای هستید، تخفیف‌های ویژه‌ی این هفته فرصت خوبی برای شما خواهند بود. همه‌ی این‌ها به کنار در هر شغل و رشته‌ای که باشید یک فلش مموری با ظرفیت بالا حتما به کارتان می‌آید. پس بهترین فرصت کالاهای IT را از دست ندهید.

هر هفته یک گروه کالایی جدید

در هفته‌های آینده کالاهای موجود در گروه‌های مختلف، از لوازم دیجیتال گرفته تا لوازم خانگی، ابزار و الکتریک و لوازم جانبی خودرو با تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا قرار خواهند گرفت.

بنابراین روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه‌ی همین هفته (از30 مرداد تا 1 شهریور ۹۶) به فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بیایید و با شرکت در جشنواره‌ی «بهترین فرصت»، شانس خود را برای خرید هیجان‌انگیزتر آنچه از لوازم‌ صوتی و تصویری نیاز دارید، بیازمایید.

«بهترین فرصت» هفته‌های آینده را از دست ندهید!

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.