برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

تیم فوتسال دیجی‌کالا نایب قهرمان مسابقات فوتسال برندکاپ شد

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

تیم فوتسال دیجی‌کالا با حضور در دومین مسابقات فوتسال برندکاپ توانست برای بار دوم به فینال این سری از مسابقات برسد و نایب قهرمان شود.

این مسابقات با حضور ۲۰ برند بانکی، خودرویی، محصولات غذایی و تعدادی از شرکت های فعال حوزه فناوری اطلاعات برگزار شد. تیم دیجی‌کالا به مصاف تیم‌های حامیسان، آواتک و تیم هنرمندان رفت. درنهایت با بالا آمدن تیم دیجی‌کالا از مرحله گروهی، با تیمهای اِی‌نِتوُرک، پِیمِنت ۲۴ و قهرمان دوره قبل این مسابقات یعنی دامداران، به ترتیب بازی کرد و موفق شد به مرحله نهایی دست پیدا کند.

[images type=”grid” cols=”two”]
[image link=”402075″ image=”402075″]
[image link=”402077″ image=”402077″]
[/images]

تیم دیجی‌کالا برای بار دوم نایب قهرمان تورنمنت برند کاپ شد. با این حساب، تیم دیجی‌کالا دو حضور پیاپی در فینال مسابقات داشته و توانسته عنوان پرافتخارترین تیم این تورنمنت را کسب کند. پس از این مسابقات، علی شاکریان به عنوان برترین بازیکن تیم دیجی‌کالا انتخاب شد.  اعضای تیم دیجی کالا، کاپ نایب قهرمانی را از دستان اسطوره فوتبال، علی پروین دریافت کردند تا شیرینی این نایب قهرمانی بیش از پیش شود. اعضای تیم فوتسال: مصطفی فریدنی، علی شاکریان، مجتبی نیکنام، بابک هاشمیان، فرشید سلمانی، محمدرضا حسینی، محمود انیسی، محمد رستگار بهروز احمدی (دروازه‌بان)، مهدی چایبخش (مربی)، محمدحسین محبی (سرپرست)

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.