برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۱ تیر ۱۳۹۶

هشدار: برای دریافت جوایز دیجی‌کالا هیچ هزینه‌ای پرداخت نکنید

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

اگر اخبار مربوط به دیجی‌کالا را دنبال کرده باشید، حتما تا به حال با مسابقات متنوعی که این فروشگاه اینترنتی برگزار می‌کند آشنا شده‌اید. این مسابقات عموما با مشارکت و استقبال گسترده مخاطبان همراه است و دیجی‌کالا هم برای تقدیر از این همراهی، جوایزی به برندگان مسابقات مختلفش اهدا می‌کند.

متاسفانه اخیرا خبرهایی منتشر شده مبنی بر این‌که عده‌ای سودجو تلاش می‌کنند با گمراه‌ کردن مردم و سو استفاده از نام دیجی‌کالا از مخاطبان این فروشگاه هزینه‌هایی تحت عنوان «هزینه ارسال جوایز» دریافت کنند. برای جلوگیری از رخ‌دادن چنین اتفاقاتی باید حتما چند نکته کلیدی را در مورد جوایز مسابقات دیجی‌‎کالا در نظر داشته باشید:

1- اگر در هر یک از مسابقات دیجی‌کالا برنده شده‌اید باید بدانید که ابدا نیازی نیست کم‌ترین وجهی برای دریافت جایزه خود پرداخت کنید. دیجی‌کالا جوایز را به شکل کاملا رایگان برای برندگان مسابقات ارسال می‌کند؛ بنابراین از پرداخت هرگونه وجه به عنوان «هزینه ارسال جایزه» خودداری کنید.

2- اگر دیجی‌کالا برای شما جایزه‌ای ارسال کند، محموله ارسالی توسط پیک رسمی دیجی‌کالا یا مامور پست به دست‌تان خواهد رسید. پیک رسمی دیجی‌کالا را می‌توانید از طریق نشانه‌های مشخص از جمله کارت شناسایی بشناسید. بسته‌ای که توسط هر پیک دیگر یا به شیوه‌ای غیر از این دو مسیر به دست‌تان برسد، از طرف دیجی‌کالا ارسال نشده است.

3- نهایتا فراموش نکنید که دیجی‌کالا با برندگان مسابقات خود از طریق خط تلفن شرکت یعنی شماره 02161930000 تماس می‌گیرد. بنابراین به شماره‌های ناشناس دیگر که ادعا می‎کنند از طرف دیجی‌کالا با شما تماس گرفته‌اند، اعتماد نکنید.

 

 

telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.