برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۱۷ شهریور ۱۳۹۶

این هفته فرصت استثنایی خرید انواع دوربین دیجیتال کامپکت را از دست ندهید

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه، فرصت اسثنایی خرید انواع دوربین عکاسی دیجیتال کامپکت را از دست ندهید. این هفته، انواع دوربین دیجیتال کامپکت با تخفیف شگفت‌انگیز به فروش می‌رسد. اگر خیلی وقت است به داشتن یک دوربین دیجیتال کامپکت فکر می‌کنید، این هفته بهترین فرصت خرید آن است.

در جشنواره‌ی «این هفته»، هر هفته تعداد زیادی از اقلام یکی از گروه‌های کالایی فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، با تخفیف شگفت‌انگیز به فروش می‌رسد.

هفته‌‌ای شگفت‌انگیز بر همه‌ی خرده ریزهایی که لازم دارید!

خیلی وقت است که مردم دیگر کمتر به سراغ دوربین‌های دیجیتال کامپکت می‌روند و ترجیح می‌دهند با دوربین گوشی همراه عکاسی کنند. با این حال هنوز بعضی از دوربین‌های دیجیتال کامپکت ویژگی‌هایی دارند که گوشی‌های همراه نمی‌توانند با آن‌ها رقابت کنند. مثلا دوربین‌های کامپکت توانایی زوم اپتیکال دارند و بعضی از آن‌ها سنسور تصویر بزرگتری دارند که باعث می‌شود عکس‌های خیلی بهتری بگیرند. بنابراین هنوز خرید یک دوربین عکاسی کامپکت می‌تواند کامل قابل توجیه باشد.

پس چه فرصتی بهتر از روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه‌ی این هفته برای اینکه یک دوربین دیجیتال کامپکت را با تخفیف ویژه بخرید‍! از شنبه ۱۸ شهریور تا دوشنبه ۲۰ شهریور به دیجی‌کالا بیایید و از بهترین فرصت‌های خرید بهره‌مند شوید.

هر هفته یک گروه کالایی شگفت‌انگیز

هر هفته در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه، جشنواره‌ی «این هفته» برگزار می‌شود و می‌توانید از بین ده‌ها کالا که شامل تخفیف شگفت‌انگیز شده‌اند، انتخاب کنید. این کالاها از گروه‌های کالایی مختلف فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا انتخاب می‌شوند و بنابراین می‌توانید تقریبا هرچیزی در آن‌ها پیدا کنید. فرصت را از دست ندهید…

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.