برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

همکاری دیجی‌کالا با جمعیت خیریه دانشجویی – مردمی امام علی (ع)

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دیجی‌کالا؛ بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه، در قالب جشنواره‌ی به رنگ مهربانی با جمعیت خیریه امام علی (ع) همکاری می‌کند.

هفته‌ی دوم فروش ویژه‌ی جشنواره‌ی به رنگ مهربانی از دیروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ آغاز شده است و مشابه هفته‌ی اول که ۵٪ از فروش این جشنواره به انجمن دیابت گابریک تعلق گرفت، عواید حاصل از فروش هفته‌ی دوم به جمعیت مردم نهاد امام علی (ع) تقدیم می‌شود. جمعیت امام علی (ع) دایره‌ی وسیعی از خانواده‌های نیازمند و مستضعف را در سراسر کشور تحت پوشش خود دارد.

هم‌چنین یکی از بزرگترین خدمات جمعیت امام علی (ع) که در این راه دیجی‌کالا را همراه خود می‌بیند، حمایت ویژه از کودکان بد سرپرست، بی‌سرپرست و خیابانی است. در این‌راستا جمعیت امام علی (ع) با کمک و همیاری هموطنان، خانه‌های ایرانی را در نقاط محروم شهر ایجاد کرده است. این مراکز محلی است برای کودکانی که در طول روز، در گرمای شدید تابستان و سرمای خانمان‌سوز زمستان، شاید سقفی به عنوان خانه ندارند و با دود کردن اسفند، فروش فال و سیگار، معاش خود و خانواده را فراهم می‌کنند.

دیجی‌کالا با تکیه بر رویکرد خود در این ماه مبارک، در راستای جشنواره‌ی به رنگ مهربانی، شما همراهان همیشگی خود را به این جشنواره دعوت می‌کند، تا بتوانیم هم‌قدم با هم در راهی نیک، در راه آموزش، بهداشت، درمان و معیشت کودکان جمعیت مردم نهاد امام علی (ع)، گامی بزرگ برداریم.

منبع: دیجی‌کالا

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.