برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۲ بهمن ۱۳۹۵

پیام تسلیت دیجی‌کالا در پی حادثه‌ی تلخ ساختمان پلاسکو

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

آتش‌سوزی پنج‌شنبه‌‌ گذشته‌ ساختمان پلاسکو با تمام تلخی‌‎هایی که در پی داشت، بستر حماسه‌آفرینی تعداد زیادی از قهرمانان متعهد و جان برکف سازمان آتش‌نشانی بود. پرده‌ی آخر ویران شدن یکی از قدیمی‌ترین برج‌های پایتخت، با از دست دادن تعدادی از فداکارترین مردان کشور که در راه نجات مردم، شجاعانه جان‌شان را از دست دادند، همراه شد.

غم از دست دادن عزیزترین‌های کشور که در راه انجام وظیفه‌ی دشوار و خطیری که سال‌ها بر دوش داشتند جان‌شان را از دست دادند، مردم ایران و البته سایر کشورهای جهان را در شوک و ماتمی عمیق فرو برد. دیجی‌کالا ضمن ابراز هم‌دردی با خانواده‌‌های جان‌باختگان حادثه‌ تلخ پلاسکو، از دست دادن دلاوران این مرز و بوم را به تمام مردم ایران، تسلیت می‌گوید.

دیجی‌کالا امیدوار است از همین امروز رعایت مسائلی که مستقیما با جان هم‌وطنان‌مان گره خورده، بیش از هر زمان دیگری جدی گرفته شود تا در آینده شاهد پیش‌آمدهایی این چنین تلخ و غم‌بار، نباشیم.

telegram_ad2_1

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.