دیجی‌کالا با ارائه کارت‌های هدیه اینترنتی تلاش کرده محدودیت‌هایی که تا به حال سازمان‌ها برای تهیه کارت هدیه داشته‌اند از سر راه بردارد و امکان استفاده آسان‌تر از این کارت‌ها را هم فراهم کند. کارت هدیه الکترونیک دیجی‌کالا که با نام  E Gift هم شناخته می‌شود، یک امکان جدید اینترنتی است. به این ترتیب که شما در واقع یک کد دیجیتالی هدیه می‌دهید و کسی که آن را می‌گیرد می‌تواند براساس مبلغ اعتبار کارت، از دیجی‌کالا خرید کند. البته با این کارت از تمام تخفیف‌ها و پیشنهادهای سایت دیجی‌کالا و تخفیف‌های سازمانی هم بهره‌مند می‌شود.

کارت هدیه دیجی‌کالا با ویژگی‌هایی مانند تنوع زیاد و امکان شارژ با مبالغ مختلف گزینه بسیار خوبی برای سازمان‌ها است تا به راحتی هدیه ویژه مناسبت های مختلف را برای کارمندان و مشتریان‌شان تهیه کنند. یکی از نکات مثبتی که سازمان‌ها را برای تهیه این کارت‌های هدیه ترغیب می‌کند معافیت آنها از مالیات و ارزش افزوده است. یک نکته مهم دیگر این است که چون امکان سفارش کارت به صورت کد دیجیتالی وجود دارد، با این کار به حفظ محیط‌زیست کمک می‌کنید و در واقع یک پروژه مسئولیت اجتماعی را کلید می‌زنید.

سرعت یکی از مهمترین ویژگی‌های کارت هدیه دیجی‌کالاست. به این ترتیب که فعال‌سازی کارت هم به سرعت و به صورت خودکار انجام می‌شود. در تمام مراحل این فرآیند و در زمان استفاده از کارت هدیه هم می‌توانید از امنیت آن مطمئن باشید زیرا تمام اطلاعات حساس و تراکنش‌های مالی به صورت امن انجام می‌شود.

چگونه کارت هدیه الکترونیک بگیریم؟

تهیه بسته‌های هدیه برای مناسبت‌های مختلف کار بسیار سختی است و هزینه زیادی برای سازمان به دنبال دارد و البته معمولا از آنها انتقادهایی هم می‌شود. اما با کارت هدیه الکترونیک دیجی‌کالا هدایا بسیار کاربردی می‌شوند. با این کار هزینه‌های‌تان هم، از تدارک تا انبارداری، کاهش پیدا می‌کند.

مبالغ این کارت‌ها نامحدود است و می‌توانید آنها را براساس بودجه خود انتخاب کنید. بعد هم با رنگ برند، لوگو و جملات ویژه کاملا شخصی‌سازی کنید و یک هدیه مخصوص برندتان بسازید. در صورتی که کارت‌های هدیه فیزیکی این امکان را ندارند و تنها براساس مناسبت یک جمله روی آنها می‌نویسید. این را هم باید بدانید که کارت‌های هدیه الکترونیک دیجی‌کالا بسیار متنوع هستند و این امکان را دارید که از میان طرح‌های مختلف، کارت مدنظرتان را انتخاب کنید.

ضمن این که می‌توانید آن را برای استفاده از محصولات یک برند، دسته‌بندی یا محصولات خاص در دیجی‌کالا محدود کنید. البته با این کار امکان استفاده از تخفیف‌های ویژه دیجی‌کالا را به همکاران و مشتریان سازمان‌تان می‌دهید. در کارت‌های هدیه قدیمی امکان این کنترل برای شما وجود ندارد.

اگر می‌خواهید کارت هدیه الکترونیک دیجی‌کالا را ویژه نوروز برای سازمان و برندتان سفارش ‌دهید باید در صفحه اول دیجی‌کالا و پایین تبلیغات بزرگ بالای صفحه، روی لینک «کارت هدیه» کلیک کنید.