برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

چگونه کل سال از دیجی‌کالا کد تخفیف بگیریم؟

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در طول سال جشنواره‌های فروش ویژه‌ی مختلفی برگزار می‌کند. یکی از بخش‌های جذاب این جشنواره‌ها استفاده از انواع کد تخفیف برای اولین خرید، خریدهای بالای 100، 200 یا 300 هزار تومان و… است. اما آیا می‌دانستید در کل طول سال هم می‌توانید از کد تخفیف دیجی‌کالا استفاده کنید؟ در این مطلب یک راه ساده برای دریافت کد تخفیف دیجی‌کالا به شما آموزش می‌دهیم.

برای این که در کل طول سال بتوانید از کدهای تخفیف دیجی‌کالا و خیلی از برندهای آشنای دیگر استفاده کنید و از خرید کالا و دریافت خدمات متنوع با تخفیف ویژه لذت ببرید، کافی است در «باشگاه مشتریان دیجی‌کالا» (دیجی‌کلاب) عضو شوید و امتیاز جمع کنید.

عضو شدن و کسب امتیاز در باشگاه مشتریان دیجی‌کالا کار بسیار راحتی است. می‌توانید با همان نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری دیجی‌کالای خود در دیجی‌کلاب عضو شوید و با فعالیت‌هایی از جمله خرید، ثبت نظر برای کالاهایی که خریده‌اید و دعوت از دوستان امتیاز جمع کنید.

 

امتیاز خرید: پس از عضویت در دیجی‌کلاب، برای خریدهای موفق و نهایی از دیجی‌کالا که 7 روز از تحویل آن‌ها گذشته باشد و مرجوع نشده باشد، به ازای هر 10 هزار تومان، یک امتیاز به حساب کاربر منظور خواهد شد. سقف امتیاز برای هر سبد خرید، 150 امتیاز است.

امتیاز خرید بعد از عضویت در دیجی‌کلاب محاسبه می‌شود. توجه داشته باشید به خریدهایی که قبل از عضویت در دیجی‌کلاب انجام داده‌اید، امتیازی تعلق نمی‌گیرد.

امتیاز ثبت نظر: ثبت نظر تنها برای کالاهایی امتیاز خواهد داشت که کاربر آن‌ها را خریده است. برای هر نظر تایید شده، 5 امتیاز به کاربری که نظر را ثبت کرده است، تعلق خواهد گرفت. نظر ثبت شده باید با قوانین «ثبت نظر» دیجی‌کالا منطبق باشد. پس از تایید نظر از طرف دیجی‌کالا، امتیاز به حساب کاربر اضافه می‌شود. سقف امتیاز ثبت نظر، 240 امتیاز در هر سال است.

امتیاز دعوت از دوستان: 7 روز پس از این که فرد دعوت‌شده، اولین خرید موفق و قطعی خود را از دیجی‌کالا انجام داد، به شرط مرجوع نکردن کالا، 20 امتیاز به کاربری که او را دعوت کرده بوده است تعلق می‌گیرد. سقف امتیاز دعوت از دوستان 5000 امتیاز در سال است. دعوت از دیگران برای خرید از دیجی‌کالا باید با استفاده از کد تخفیف اختصاصی هر کاربر برای دعوت از دوستان انجام شود. امتیاز دعوت در صورتی به کاربر تعلق می‌گیرد که فرد دعوت‌شده قبلا عضو دیجی‌کالا نبوده باشد و با استفاده از کد تخفیف، اولین خرید از سایت دیجی‌کالا را انجام دهد.

ردیفشرح فعالیتتعداد امتیازسقف امتیاز
1خرید از دیجی‌کالا (فرایند کامل ثبت سفارش تا 7 روز پس از دریافت کالا)1 امتیاز به ازای هر 10 هزار تومان خرید150 امتیاز در هر بار خرید
2ثبت نظر برای کالای خریداری شده از دیجی‌کالا (فرایند کامل ثبت نظر تا تایید توسط کارشناس دیجی‌کالا)5 امتیاز به ازای هر نظر تایید شده240 امتیاز در هر سال
3دعوت از دوستان20 امتیاز، 7 روز پس از اولین خرید موفق و قطعی دوست شما5000 امتیاز در هر سال

 

از امتیازهایی که در دیجی‌کلاب به دست می‌آورید می‌توانید به شکل‌های مختلفی از جمله دریافت شانس شرکت در قرعه‌کشی‌های دوره‌ای، خرید کالاهای منتخب دیجی‌کالا با تخفیف‌های شگفت‌انگیز تا حتی 100٪ و دریافت کد تخفیف دیجی‌کالا و برندهای دیگر استفاده کنید.

 

در ادامه شرایط استفاده از کدهای تخفیف دیجی‌کلاب را برای شما شرح می‌دهیم.

شرایط استفاده از کدهای تخفیف

کدهای تخفیفی که در دیجی‌کلاب ارائه می‌شود، شرایط و قوانینی دارد. برای استفاده از آن‌ها باید شرایط مشخص‌شده در قسمت جزئیات کد تخفیف به طور کامل رعایت شود.

مهلت استفاده از هر کد تخفیف در صفحه‌ی دریافت آن درج می‌شود. پس از پایان زمان اعتبار، تمدید یا تعویض کد تخفیف یا بازپس گرفتن امتیازی که برای دریافت آن خرج کرده بودید ممکن نیست.

برای امنیت بیشتر شما، اگر از دیجی‌کلاب کد تخفیف دیجی‌کالا دریافت کنید، تنها می‌توانید آن را با حساب کاربری خودتان خرج کنید.

امتیازهایی که در هر سال کسب می‌کنید تا پایان سال بعد معتبر است. به طور مثال امتیازهایی که در سال 1398 کسب کرده‌اید، تا پایان سال 1399 معتبر خواهد بود. امتیازهایی که خرج نکرده باشید پس از این تاریخ منقضی می‌شوند و بازگشت آن‌ها ممکن نیست.

نمونه‌هایی از کد تخفیف دیجی‌کالا

در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از کدهای تخفیف دیجی‌کالا و دیجی‌استایل را ببینید که امکان دریافت آن‌ها با استفاده از امتیاز دیجی‌کلاب وجود دارد. فراموش نکنید ممکن است تمام این کدها همیشه در دسترس نباشند یا برخی از آن‌ها تغییر کنند.

  • 10٪ تخفیف تا سقف 40 هزار تومان برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان از دیجی‌کالا
  • کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از 150 هزار تومان
  • کد تخفیف 20 هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان
  • 25 هزار تومان تخفیف دیجی‌کالا برای خریدهای بالای ۲۵۰ هزار تومان
  • کد تخفیف 25 هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان از کالاهای گروه «سوپرمارکت»
  • 20 هزار تومان تخفیف دیجی‌کالا برای خریدهای بالای ۲۰۰ هزار تومان
  • 15 هزار تومان تخفیف دیجی‌کالا برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان
  • کد تخفیف 25 هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از 70 هزار تومان از کالاهای گروه «سوپر مارکت»
  • کد تخفیف ارسال رایگان برای خریدهای بیشتر از 70 هزار تومان
  • کد تخفیف 20 هزار تومانی دیجی‌کالا برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان از کالاهای گروه «سوپرمارکت»

برای دیدن سایر کدهای تخفیف می‌توانید پس از ورود به دیجی‌کلاب، به صفحه‌ی جوایز بروید.

بیشتر بخوانید:
چطور در دیجی‌کلاب جایزه بگیریم؟

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.