برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۱ خرداد ۱۳۹۶

اسامی برندگان بازی یک دقیقه کتاب مشخص شد

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

بالاخره برندگان چالش «یک دقیقه کتاب» مشخص شدند.

همانطور که قول داده بودیم امروز قرعه‌کشی بازی «یک دقیقه کتاب» برگزار و برندگان آن مشخص شد. این بازی ویدئویی همزمان با بزرگترین نمایشگاه آنلاین کتاب ایران در دیجی‌کالا از 13 اردیبهشت شروع شد و به دلیل استقبال زیاد شما تا 27 اردیبهشت تمدید شد.

تعداد زیادی از دوستداران کتاب با انتشار ویدئوی یک دقیقه‌ای از خواندن کتاب مورد علاقه‌شان در شبکه‌های مجازی در این چالش شرکت کردند. این ویدیوها بیش از 35 هزار بار بازدید داشتند و این نشانه همراهی و مشارکت بالای شماست.

از بین شرکت‌کنندگان 250 نفر تمام شروط مسابقه را رعایت کرده بودند. هشتگ #1minbook، دعوت 3 نفر از دوستان و البته پابلیک بودن صفحه‌ی اینستاگرام فرد شرکت‌کننده از شروط اصلی این بازی بود.

چه کسی آیفون 7 را به خانه برد؟

قرعه کشی با حضور همکاران دیجی‌کالا به صورت زنده از اینستاگرام Digikalamag پخش شد. ما در تیم دیجی‌کالا ضمن تشکر از تمام شرکت کنندگان به برندگان مسابقه تبریک می‌گوییم.

[quote font_size=”14″]

  • نفر اول ahmad.mmv است که برنده آیفون 7 شد.
  • نفرات دوم و سوم amin_.kmi و m_hsn_n بودند که برنده‌ی کارت خرید 500 هزارتومانی شدند.
  • نفرات چهارم تا هفتم که کارت خرید 250 هزارتومنی می‌گیرند seymoed، mona.maghsoumi، ahad_khaghani_slipknot و shahrzadt بودند.

[/quote]

جایزه‌ی ویژه‌ی خلاقیت به چه کسی رسید؟

خبر خوب این‌که یک جایزه به جوایزی که قول داده بودیم اضافه شد؛ جایزه ی ویژه‌ی خلاقیت!

ویدئوهای خلاقانه و جالب زیادی با هشتگ #1minbook در این مسابقه شرکت کردند اما ویدئوی nargesdibaj با سایر ویدئوها تفاوت داشت. این ویدئو کتاب‌خوانی مجیدعطارزاده است که ناشنواست. او کتاب محبوبش در مورد تاریخچه‌ی هنرهای معاصر را در موزه‌ی هنرهای معاصر با زبان اشاره خوانده و nargesdibaj فیلم آن را به اشتراک گذاشته است.

تیم رسانه‌ی دیجی کالا جایزه ی ویژه‌ی خلاقت را به ویدئوی نرگس دیباج اهدا می‌کند. این جایزه کارت خرید 250 هزار تومانی است.

  • می توانید با جستجوی هشتگ #1minbook پیشنهاد کتاب دوستانتان را ببینید. یادتان باشد هیچ‌وقت برای خرید کتاب دیر نشده است.

منتظر مسابقات و بازی‌های دیگر دیجی‌کالا باشید. هایکو کتاب در راه است.
telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.