برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۱۵ تیر ۱۳۹۷

لازمت می‌شه! جشنواره تابستانه دیجی‌کالا

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

از ابتدای امروز، یعنی جمعه 15 تیر، جشنواره تابستانه «لازمت میشه» دیجی‌کالا آغاز شد. این جشنواره‌ی یک روزه از ساعت 12 شب پنج‌شنبه (بامداد جمعه) آغاز شده است و تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت. در این جشنواره، خریدی هیجان‌انگیز با تخفیف‌های ویژه در انتظار شماست که لذت شما از این روز تعطیل را دوچندان خواهد کرد.

همه‌ی کالاها زیر 300 هزار تومان!

در این جشنواره قیمت تمامی کالاهای عرضه شده، به جز شگفت‌انگیزها، زیر 300 هزار تومان است. اگر در فکر خرید یک ظرف سرو شیرینی زیبا برای دورهمی‌های تابستانه هستید یا به یک اسپرسوساز، با قابلیت دم کردن قهوه‌ی باکیفیت احتیاج دارید یا حتی قصد خرید یک ساک ورزشی جدید را دارید همین حالا به وب‌سایت دیجی‌کالا سر بزنید و با قیمتی باورنکردنی آن را خریداری کنید.

انواع کالاها تا 65 درصد تخفیف

عرضه‌ی اکثر گروه‌های کالایی با تخفیف‌های ویژه مزیت دیگری است که دیجی‌کالا در این جشنواره برای مشتریان خود در نظر گرفته است. کلیه‌ی این کالاها نه تنها با قیمت زیر 300 هزار تومان عرضه شده‌اند، تا 65 درصد هم تخفیف دارند. این تخفیف‌ها گروه‌های کالایی مختلفی مثل عطر، محصولات آرایشی و بهداشتی، لوازم جانبی دیجیتال، لوازم برقی آشپزخانه، ملزومات سفر، ملزومات ورزشی، اکسسوری‌های زنانه و مردانه، زیورآلات طلا و سایر گروه‌ها را شامل می‌شوند.

130 کالای شگفت‌انگیز در یک روز

در طول این جشنواره، پیشنهادهای شگفت‌انگیز دیجی‌کالا شما را شگفت‌زده خواهند کرد.  از ساعت 12 شب تا 9 صبح 30 کالا و از 9 صبح تا 12 شب هر 3 ساعت 10 تا 15 کالا با تخفیف‌های استثنایی در این قسمت سایت قرار می گیرد. پس فرصت را غنیمت شمارید و از حق انتخاب خود بین این 130 پیشنهاد شگفت‌انگیز استفاده کنید.

عجله کنید و از همین لحظه تا ساعت 12 شب چشم از دیجی کالا برندارید!

[button color=”green” link=”https://www.digikala.com/landing/flashsales-roadmap/?utm_source=blog-post&utm_medium=DIGIKALAMAG&utm_term=flashsale&utm_content=Text&utm_campaign=flashsale” size=”big” align=”center” target=”_blank”]شرکت در جشنواره[/button]

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.