برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۰۲ مهر ۱۳۹۶

سفر به سن‌پترزبورگ و بلغارستان؛ جوایز «خوشی‌های تابستانی» از آنِ چه‌کسی شد؟

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

قرعه‌کشی «خوشی‌های تابستانی» برگزار و برندگان دو سفر هیجان‌انگیز سن‌پترزبورگ و بلغارستان مشخص شدند.

جشنواره‌ی شگفت‌انگیز با دمای بالا از 24 تا 26 تیر ۹۶ به مدت سه روز در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا برگزار شد. این جشنواره با تخفیف‌های شگفت‌انگیز و جایزه‌های ویژه در چند بخش مختلف همراه بود.

امسال یکی از پرطرفدارترین قسمت‌های جشنواره شگفت‌انگیز با دمای بالا، «خوشی‌های تابستان» بود. در این قسمت کالاهای ویژه تفریحات تابستانه مثل دوربین‌های فیلم‌برداری ورزشی، دارت، راکت تنیس، انواع توپ، اسکیت و اسکوتر، دوچرخه، وسایل آب‌بازی، اسباب‌بازی‌های بزرگسالان، کفش و لباس ورزشی با تخفیف‌های باورنکردنی به فروش می‌رسید.

در کنار تخفیف‌ها، جذاب‌ترین قسمت خرید از «خوشی‌های تابستان» جایزه‌های ویژه‌ی آن بود. دیجی‌کالا با همکاری شرکت خدمات مسافرتی عالی‌گشت آریا، دو سفر هیجان‌انگیز به روسیه و بلغارستان (با یک همراه) را به‌ عنوان جایزه در نظر گرفت.

همان‌طور که قول دادیم، مراسم قرعه‌کشی انجام شد و دو نفر از مشتریان دیجی‌کالا که در طول این جشنواره خرید کرده بودند، برنده شدند.

برندگان:

آیدا حجازی: برنده‌ی سفر به بلغارستان با یک همراه

محمد حاج‌بابا: برنده‌ی سفر به روسیه با یک همراه

منتظر جشنواره‌ها و جایزه‌های آینده‌ی دیجی‌کالا باشید.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.