برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۰۷ آبان ۱۳۹۷

همکاری دیجی‌کالا و آنر برای تنظیم قیمت‌ها

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

پس از معرفی رسمی گوشی‌های 7C و 7A آنر (HONOR) و ورود رسمی و قانونی آن به ایران، دیجی‌کالا و واردکننده‌ی رسمی محصولات آنر تصمیم دارند این گوشی‌ها را با قیمت‌های تعادلی و مقرون‌به صرفه در دیجی‌کالا عرضه کنند. یکی از مهم‌ترین اهداف این دو شرکت تنظیم بازار و متعادل کردن قیمت این گوشی‌ها در بازار است.

واردکننده‌ی رسمی محصولات آنر در ایران،  این گوشی‌ها را بخش بخش و به تعداد محدودی به دیجی‌کالا عرضه‌ می‌کند. دیجی‌کالا نیز به محض دریافت روزانه‌ی این گوشی‌ها، فروش آن‌ها را آغاز خواهد کرد. فروش اولین بخش از گوشی‌های 7C و 7A آنر با قیمت‌های متعادل، از روز دوشنبه ۷ آبان آغاز خواهد شد و دو ساعت قبل از شروع فروش روزانه در صفحه‌ی فروش این محصولات اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است برای اطمینان از رسیدن این گوشی‌ها به دست مصرف کننده‌ی نهایی و جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی واسطه‌ها، هر مشتری می‌تواند تنها یک عدد از این گوشی‌ها را خریداری کند.

[button width=”full” color=”orange2″ link=”https://www.digikala.com/landings/honor/?utm_source=blog-post&utm_medium=DIGIKALAMAG&utm_term=buyingguide&utm_content=Image&utm_campaign=honor” size=”big” align=”center” target=”_blank” outer_border=”true” outer_border_color=”#000000″]مشاهده گوشی‌های آنر[/button]

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.