برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

مسؤولیت‌های اجتماعی۱۹ شهریور ۱۳۹۶

هم‌اکنون به مدرسه رفتن کودکان مناطق محروم کمک کنید

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

این روزها بیشتر بچه‌ها به همراه پدر و مادر خود در تب و تاب خرید برای آغاز سال تحصیلی جدید هستند. متاسفانه در کشور ما کودکانی زندگی می‌کنند که خانواده‌ها‌ی آن‌ها توانایی خرید لوازم مدرسه ندارند. بعضی از این کودکان در کمال تاسف بی‌سرپرست و در خطر ترک همیشگی درس و مدرسه هستند.

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، کمپین «مهر می‌تابد» را در حمایت از کمپین «نقطه‌ی صفر مرزی» برگزار می‌کند. در این کمپین شما مردم عزیز می‌توانید به کودکان محروم نقاط دور افتاده‌ی کشور در مدرسه رفتن کمک کنید.

بانی کمپین نقطه‌ی صفر مرزی، موسسه‌ی خیریه‌ی غیر دولتی «طلوع بی‌نشان‌ها» است. در این کمپین، کمک‌های شما به دست کودکان محروم در نقاط صفر مرزی می‌رسد؛ بچه‌هایی که در دور افتاده‌ترین مناطق کشور زندگی می‌کنند.

برای شرکت در کمپین مهر می‌تابد و تهیه‌ی لوازم مدرسه‌ی کودکان نیازمند در مناطق محروم، روی لینک زیر کلیک کنید:

مهر می‌تابد؛ لوازم مدرسه‌ی کودکان نیازمند را تهیه کنید

 

به جز کمک‌های شما مردم عزیز، فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در طول برگزاری جشنواره‌ی «بازگشت به مدرسه»، ۱۰۰۰ کودک نیازمند را تحت پوشش کمک‌های خود قرار می‌دهد و لوازم مورد نیاز برای تحصیل آن‌ها را فراهم می‌کند. جشنواره‌ی بازگشت به مدرسه از ۱۰ شهریور تا ۵ مهر ۹۶ برگزار می‌شود و در آن دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند صدها قلم لوازم مدرسه، از نوشت‌افزار گرفته تا کیف، کوله و لوازم دیجیتالی را با تخفیف زیاد بخرند.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.