برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

رویداد‌ها۲۵ خرداد ۱۳۹۶

وزیر صنعت از مرکز پردازش دیجی‌کالا بازدید کرد

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

صبح امروز مهندس محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه جمعی از معاونین و همراهان، از مرکز پردازش‌ و انبار فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا در شهرک دانش بازدید کردند.
در جلسه‌ای که پیش از بازدید وزیر از مرکز دانش برگزار شد؛ اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد دیجی‌کالا و دیجی‌استایل با وزیر و همراهانش دیدار کردند. در این جلسه مباحثی گوناگون از جمله سرمایه‌گذاری‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای دیجی‌کالا در منطقه، پلتفرم‌های تجارت الکترونیک دیجی‌کالا، همکاری دیجی‌کالا با تولیدکننده‌های داخلی از طریق عرضه محصولات متنوع، تقویت برندهای داخلی و کمک به اقتصاد درون‌زا و مقاومتی، واردات قانونی کالا به کشور از طریق دیجی‌‎کالا و مبارزه با آسیب‌های قاچاق کالا، تاثیر کلی دیجی‌کالا در رشد اقتصادی، افزایش امکان اشتغال‌زایی از طریق توسعه کسب و کار این شرکت و مجموعه‌ای از مسایل دیگر مورد بحث و گفتگو قرار گرفتند.

مهندس نعمت‌زاده نیز در این جلسه ضمن اشاره به دستاوردهای دیجی‌کالا در حوزه تجارت الکترونیک از تلاش دولت و وزارت صنعت برای تسهیل موانع موجود بر سر راه این کسب‌وکارها سخن گفت.
پس از اتمام این جلسه، وزیر صنعت، معدن و تجارت با جمع همراهان از خطوط پردازش و انبارهای دیجی‌کالا در شهرک دانش بازدید کردند.

[images type=”grid” cols=”three”]
[image link=”281670″ image=”281670″]
[image link=”281668″ image=”281668″]
[image link=”281664″ image=”281664″]
[/images]

telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.