برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

مسؤولیت‌های اجتماعی۲۸ شهریور ۱۳۹۶

۵۰۰ کودک دیگر در طرح حمایتی دیجی‌کالا قرار گرفتند

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

دیجی‌کالا در طرح «مهر می‌تابد» 500 کودک دیگر را در مناطق صفر مرزی تحت پوشش قرار می‌دهد (در مجموع 1500دانش‌آموز).

دیجی‌کالا تاکنون لوازم مورد نیاز برای تحصیل 1000 کودک را فراهم کرده است و خبر خوب اینکه با استقبال شما، 500 کودک دیگر تحت پوشش دیجی‌کالا قرار می‌گیرند (در مجموع 1500 دانش‌آموز)  تا روز اول مهر را با کیف نو، جامدادی و نوشت‌افزار جدید به مدرسه بروند.

چقدر از دوران مدرسه، اشتیاق خرید کیف و کوله و لوازم التحریر و بوی کاغذهای تا نخورده خاطره دارید؟ تماشای کلاس اولی‌ها وقتی کیف کوچک رنگی مدرسه را مرتب می‌کند، مدادهایشان را در جامدادی‌شان جا می‌دهند و دفتر کتاب‌هایشان را روی میز می‌چینند هرکسی را به وجد می‌آورد. شاید باورش سخت باشد اما بعضی از کودکان سرزمین‌مان در مناطق صفر مرزی حتی دفتر و قلمی برای نوشتن ندارند.

 دیجی‌کالا امسال تصمیم گرفته همراه شما شور و اشتیاق اول مهر را با کودکان مناطق صفر مرزی تقسیم کند.

طرح «مهر می‌تابد» هم‌زمان با جشنواره‌ی «بازگشت به مدرسه» آغاز شده است. در این طرح دیجی‌کالا با همکاری موسسه‌ی خیریه «طلوع بی‌نشان‌ها» کمک‌های شما را به دست دانش‌آموزان محروم در نقاط صفر مرزی می‌رساند و علاوه بر کمک‌های مردمی، خودش هم 1500 کودک را در نقاط محروم مرزی تحت پوشش قرار داده است.

تا امروز (26 شهریور) 3602 نوشت افزار، 1210پاک کن و تراش، 399 کوله و جا مدادی، 2595 دفتر مشق و 972 لوازم نقاشی از طرف شما در سایت دیجی کالا خریداری شده و آن‌ها را برای کودکان نیازمند ارسال کرده‌ایم.

در طرح «مهر می‌تابد» تنها تا 5 مهر فرصت دارید تا هدایای خود را به دست دانش آموزان نیازمند برسانید.

بیایید به‌اندازه‌ی یک جعبه مداد رنگی، یک دفتر نقاشی یا چند مداد و تراش شور و شوق روزهای قبل از مدرسه را با بچه‌هایی که در دورافتاده‌ترین مناطق کشور زندگی می‌کنند تقسیم کنیم.

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.