برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

اطلاع رسانی‌ها۱۴ مرداد ۱۳۹۶

‌برندگان مسابقه‌ی هایکو کتاب مشخص شدند

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

برندگان مسابقه‌ی هایکو کتاب، بالاخره طی چند جلسه داوری چالش برانگیز انتخاب شدند. برگزیدگان این مسابقه، برنده‌ی جوایزی مثل سفر به مسکو (با همکاری موسسه خدمات مسافرتی عالی گشت آریا)، آیفون ۷ پلاس و آیپد ایر ۲ شدند. برگزیده‌ی بخش مردمی که با نظر کاربران انتخاب شده بود هم یک آیفون ۷ برنده شد.

دیجی‌کالا امسال در کنار برگزاری بزرگ‌ترین نمایشگاه آنلاین کتاب، یک مسابقه‌ی جالب فرهنگی به نام هایکو کتاب برگزار کرد. این مسابقه که از 18 اردیبهشت تا 31 خرداد برگزار شد، با استقبال 11000 کاربر اینستاگرام همراه بود.

حدود 7600 نفر با استفاده از هشتگ و بیش از 3000 نفر از طرق دایرکت در اینستاگرام، آثارشان را با ما به اشتراک گذاشتند. داوری این مسابقه را مهدی پاکدل، مهراب قاسم خانی و بزرگمهر حسین پور به عهده داشتند.

عکس‌های هایکوکتاب امسال جذاب‌تر از سال گذشته بود. تنوع و سطح بالای آثار، رقابتی تنگاتنگ برای کاربران و چالشی بزرگ برای داوران بود، به‌طوری که داوری در چهار مرحله صورت گرفت و در نهایت سه اثر به‌عنوان برنده مسابقه‌ی هایکوکتاب امسال معرفی شدند.


بهترین هایکو کتاب‌ها به انتخاب داوران

 

نفر اول: minaazariii

  • برنده سفر به مسکو و سن‌پترزبورگ با یک همراه؛
    با همکاری موسسه خدمات مسافرتی عالی گشت آریا

هایکو کتاب:
«کرم ابریشم، جدال نقش با نقاش، پرواز»


نفر دوم: existansial

  • برنده آیفون 7 پلاس (iPhone 7 Plus 128GB)

هایکوکتاب:
«اتوبوس پیر، آن طرف خیابان، زیر آفتاب خوش خیال عصر»


نفر سوم: fateme.bazazan

  • برنده آی‌پد ایر 2 (iPad Air 2 – 4G 128GB)

هایکوکتاب:
«شهریور هزار و سیصد و نمی‌دانم چند، خط چهار مترو، آن گوشه دنج سمت چپ»

 

بهترین هایکو کتاب از نظر مردم

جایزه‌ی ویژه‌ی بخش «برنده‌ی مردمی» در اینستاگرام به رای گذاشته شد. در این بخش، داوران 12 هایکو کتاب را از بین آثار انتخاب کردند. عکس و فیلم‌های منتخب، دوشنبه ۹ مرداد، در صفحه اینستاگرام دیجی‌کالا قرار گرفتند. تعداد لایک های هر پست بعد از 48 ساعت ثبت شد. لازم است تأکید کنیم در این مدت صفحه دیجی‌کالا در اینستاگرام به حالت پرایوت درآمد عدالت به طور کامل رعایت شود.

 

برنده مردمی: _.nazanin.___  (با ۷۵۱۹ لایک)

  • برنده آیفون 7 (iPhone 7 Red Edition 128GB)

هایکوکتاب:

«آقای رئیس‌جمهور، کلام را برای شاعران بگذارید، ما یک سر و گردن از تفنگ‌ها بلندتریم.»


اگر در بین برندگان هستید، برای هماهنگی دریافت جوایز منتظر تماس همکاران ما باشید. به یاد داشته باشید تماس تنها از طریق اکانت دیجی‌کالا در اینستاگرام (@digikalacom) خواهد بود.

در آخر از حضور دلگرم‌کننده‌ی همه شما در این مسابقه فرهنگی سپاس گذاریم. امیدواریم در سال‌های آینده مسابقه‌ی هایکوکتاب با همراهی شما حرفه‌ای‌تر، ماندگارتر و پرشورتر برگزار شود.

اگر از طرفداران کتاب هستید، منتظر خبرهای هیجان‌انگیز ما در روزهای آینده باشید.

telegram_ad2_1

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.