برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۱۱ بهمن ۱۳۹۹

جشنواره‌ 14 سالگی دیجی‌کالا با تخفیف‌های ویژه

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

جشنواره تولد 14 سالگی دیجی‌کالا از 11 تا 12 بهمن با تخفیف‌های متنوع برگزار می‌شود.

بهمن‌ماه سال 1385 بود که برای اولین بار دیجی‌کالا شروع به کار کرد. دیجی‌کالا از آن روز تاکنون، توانسته است با همراهی مشتریان، خدمات خود را توسعه و گستره فعالیت‌های خود را با راه‌اندازی خدمات مختلف در بستر آنلاین افزایش دهد.

به مناسبت یادآوری این همراهی و برای قدردانی از کاربران، مانند سال‌های گذشته برنامه‌های ویژه‌ای برای کاربران و فروشندگان در نظر گرفته شده است. این جشنواره از بامداد 11 بهمن شروع می شود و  تا آخرین دقایق 12 بهمن 99 ادامه دارد.

بیش از 100 هزار نوع کالا تا 70 درصد تخفیف

در جشنواره تولد 14 سالگی دیجی کالا تنوع کالایی قابل خرید کاربران بیش از 100 هزار است و تا 70 درصد تخفیف برای انواع کالاها در نظر گرفته است. از دسته‌های لوازم خانگی برقی گرفته تا زیورآلات و ورزش و سفر، از صنایع دستی گرفته تا مد و پوشاک.

همچنین مشتریانی که تا به حال خریدی از دیجی‌کالا نداشته‌اند، می‌توانند با کدتخفیف 20 هزار تومانی و ارسال رایگان، اولین خرید خود را از دیجی‌کالا ثبت کنند.

یکی دیگر از پیشنهادهای ویژه در جشنواره تولد 14 سالگی دیجی‌کالا امکان دعوت از دوستان برای انجام اولین خرید از دیجی‌کالا و شرکت در قرعه‌کشی 4 دستگاه کنسول بازی Play Station 5 است. به عبارت دیگر، کاربران می‌توانند به تعداد دوستانی که به دیجی‌کالا دعوت می‌کنند امتیاز بگیرند و شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی بالا ببرند.

بهره‌مندی از شرایط ویژه در دیجی پلاس و همچنین شرکت در بازی هفت گنج دیجی‌کلاب، از دیگر بخش‌های این جشنواره است. 

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.