برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

جشنواره‌ها۰۵ فروردین ۱۳۹۷

50٪ تخفیف نوروزی فیدیبو؛ هزاران کتاب (با نصف قیمت) در جیب شما

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

همین الان کد تخفیف year97 را در اپلیکیشن فیدیبو وارد کنید و تا هشتم فروردین از بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب‌های الکترونیک و صوتی ایران 50٪ تخفیف بگیرید. تخفیف نوروزی استثنایی فیدیبو سقف مبلغ یا هر گونه محدودیت دیگری هم ندارد؛ پس می‌تواند به نصف قیمت تمام کتاب‌هایی را همیشه در انتظار خریدن‌شان بودید برای خود بخرید و به دیگران هم کتاب هدیه دهید.

اپلیکیشن فیدیبو

تعطیلات نوروز فرصتی است مناسب برای کتاب خواندن. با فیدیبو حتی اگر در سفر هم باشید، هیچ بهانه‌ای برای کتاب نخواندن ندارید! با فیدیبو دیگر لازم نیست کتاب‌های سنگین، بزرگ و جاگیر را با خود همراه ببرید. تنها چیزی که نیاز دارید یک گوشی هوشمند یا تبلت است. اپلیکیشن فیدیبو مجموعه‌ای متنوع شامل هزاران کتاب، کتاب صوتی و پادکست را در جیب شما جای می‌دهد.

بله، پادکست! کتاب صوتی و پادکست جزو سرویس‌های جدید فیدیبو است که در سال 1396 عرضه شدند. بنابراین حتی اگر فرصت مطالعه را ندارید، می‌توانید همه‌جا و همه‌وقت با فیدیبو از گوش فرا دادن به کتاب‌های صوتی و پادکست‌های مورد علاقه‌ی خود لذت ببرید. گفتنی است تنها در یک سال گذشته در مجموع 12826 عنوان جدید شامل 5917 کتاب الکترونیک فارسی، 430 کتاب صوتی، 6269 کتاب از ناشران بین‌المللی و 210 پادکست با کتابخانه‌ی عظیم فیدیبو اضافه شده است.

پس فرصت را از دست ندهید! از پنجم تا هشتم فروردین با استفاده از کد تخفیف 50 درصدی year97 تمام کتاب‌هایی را که دوست دارید بخرید و به آن‌هایی که دوست دارید کتاب هدیه دهید. اگر هم به دنبال پیشنهاد برای خریدن یا هدیه دادن کتاب هستید، فهرست زیر از پرفروش‌ترین کتاب‌های الکترونیک و صوتی فیدیبو در سال 1396 می‌تواند به شما کمک کند.

پرفروش‌ترین کتاب‌های الکترونیک فیدیبو در سال 1396

ملت عشق – گروه انتشاراتی ققنوس

چگونه با هر کسی صحبت کنیم: 92 راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط – ذهن‌آویز

مردی به نام اوه – نشر نوین

من پیش از تو – نشر آموت

بهترین سال زندگی تو: روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ – انتشارات نگاه نوین

پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی فیدیبو در سال 1396

تمرین نیروی حال – نوین کتاب گویا

قصه‌های مثنوی مولوی – نوین کتاب گویا

یک عاشقانه آرام – نوین کتاب گویا

قدرت عادت – نوین کتاب گویا

راه نفوذ بر دلها – نوین کتاب گویا

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.