برای تجربه بهتر در این وبسایت، لطفا از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید.

در جشنواره یلدای دیجی کالا 99 چه گذشت؟ از پر فروش‌ترین‌ها تا حمایت کاربران برای لبخند کودکان

about digikala groupabout digikala groupabout digikala group
about digikala group0 دقیقه وقت خواندن

جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا مانند سال های گذشته در آخرین روز از پاییز 99 برگزار شد. این جشنواره نیز مانند کمپین 9999 دیجی‌کالا که در ابتدای آذر ماه برگزار شده بود توانست با استقبال چشمگیری از سوی کاربران و همراهان دیجی‌کالا روبرو شود.

درادامه آمارهای جالب این جشنواره را ببینید:

گزارش جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا

چند مشتری؟ چند کالا؟

در جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا بیش از 300 هزار کاربر به عنوان مشتری از دیجی‌کالا خرید کردند و توانستند تعداد کل کالاهای فروش رفته در جشنواره را به حدود 2 میلیون کالا برسانند.

جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا چقدر تخفیف داشت؟

آمار تخفیف‌هایی که کاربران توانسته‌اند از یک جشنواره به‌دست آورند، یکی از آیتم‌های جالب توجه در هر فستیوال فروش است. در جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا به طور میانگین برای هر سفارش، 190 هزار تومان و به طور متوسط 21 هزار تومان برای هر کالا صرفه‌جویی شد.

میزان بازدید کاربران در طول جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا چقدر بود؟

توجه کاربران نسبت به جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا مانند جشنواره 9999 خیره کننده بود. به طوری که در دو روز جشنواره، بیش از 22 میلیون بازدید انجام شد. این یعنی کاربران در هر روز به اندازه 11 میلیون بازدید از پلتفرم دیجی‌کالا انجام داده‌اند. همچنین آمارهای جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا نشان می‌دهد که 290 هزار کاربر در ساعت اول شروع جشنواره در حال بازدید از دیجی‌کالا بودند؛ این تعداد قابل توجه نشان دهنده اهمیت پلتفرم دیجی‌کالا برای همراهان خود است.

فروشندگان در جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا چقدر فروش داشتند؟

در جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا از 100 هزار فروشنده مارکت‌پلیس، تلاش شد تا مانند جشنواره 9999 تمامی کسب‌وکارهای متقاضی پس از عبور از فیلترهای نظارتی دیجی‌کالا وارد جشنواره شوند.آمارهای جشنواره نشان داد که هر فروشنده به عنوان کسب‌وکار فعال، توانست به طور متوسط بیش از 14 میلیون تومان فروش داشته باشد.

چه تعداد کالا در دقایق ابتدایی شروع جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا فروخته شد؟

جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا از اولین دقایق بامداد 29 آذر شروع شد. در ساعات ابتدایی شروع این جشنواره، کاربران 52 هزار و 800 کالا خرید کردند. در این جشنواره بیش از 500 هزار کالا کالاهای تخفیف‌دار بودند.

کدام کالاها در جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا بیش از همه به فروش رسید؟

مشتریان دیجی‌کالا بیش از همه کالا از این کالاها استقبال بیشتری داشتند: زعفران، قرص ماشین ظرفشویی و لامپ. البته علاوه بر این سه کالای پر فروش تعدادی، گوشی‌های موبایل (مشابه تصویر) به عنوان کالاهای پر فروش ریالی رکورد زنند.

گزارش مشارکت کاربران در پویش «باهم به استقبال یلدا»

جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا علاوه بر فروش ویژه، میزبان یک پویش مردمی با هدف حمایت از کودکان کار نیز بود. در کمپین «با هم به استقبال یلدا» 258 کاربر حامی با کمک سه سازمان مشارکت کننده در این کمپین، یعنی صبح رویش، انجمن حمایت از کودکان کار، ارفک از دیجی‌کالا به نفع کودکان کار، خرید کردند.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید در این پویش، حدود 3 هزار کالا سفارش داده شد که در مجموع به اندازه 87 میلیون تومان رسید. از این مقدار، نیمی از هزینه‌ها بر عهده دیجی‌کالا بود.

گزارش پویش با هم به استقبال یلدا کمپین مسؤولیت اجتماعی دیجی‌کالا

 

آیا شما هم در جشنواره یلدای 99 دیجی‌کالا به‌عنوان کاربر یا فروشنده شرکت داشتید؟ تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

 

اخبار مرتبط

برای استفاده از مطالب وب‌سایت درباره گروه دیجی‌کالا، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت گروه تجارت الکترونیک دیجی‌کالا است.